Wpis z mikrobloga

Mireczki, macie pomysł jak otworzyć drzwi w Audi A4 B8 (2010 rocznik) przy całkowicie rozładowanym akumulatorze? Mechaniczne otwarcie przez kluczyk w drzwiach od strony kierowcy nie działa, coś się stało z mechanizmem i kluczykiem mogę sobie obracać dookoła bez skutku. Próbowałem podać prąd przez podświetlenie tablicy rejestracyjnej, tak jak na tym filmiku, ale niestety również nie działa, mrugają lampki jak przy otwieraniu, ale sam mechanizm nie odpowiada. Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły (,)?

#samochody #audi #mechanikasamochodowa #mechanika
  • 8
Ty sprawdź czy tak wkładaj się nie wyciąga całkiem, choć nie wiem dokładnie jak to u ciebie wyglada, to w mojej B7 jak mi padł akku, tez sobie kręciłem kluczem, okazało się ze bęben jest tylko włożony na jakiejś gumce (brak zapadek itp), bez połączenia z samym zamkiem. Wyciągnąłem to i tam głębiej trzeba było znaleść co poruszyć aby zamek otworzyć ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xargo1: niestety ten nie ma :/

@jebemivdenko: wyciągnąłeś sam zamek od zewnątrz, czy jak sobie z tym poradziłeś?

@Jemigrant: na podwórku mam garaż z kanałem, ale weź go tam zaprowadź jak stoi kloc na ręcznym ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale z lewarkami coś może pokminie