Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1475
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.
Pamiętam jaki to był dla mnie szok i jak było mi przykro jak się okazało jak wszyscy mają w dupie wolność, chyba, że chodzi o ruchanie - baby, lgbty taka wolność ważna. Ale żeby chłop mógł zdecydować o sobie to jest to, parafrazując pewnego libka, którego bardzo kiedyś szanowałem, "dobrowolne usunięcie się z cywilizacji".
Szkoda gadać, taka to była kompromitacja w moich oczach. Musiałem to z siebie wyrzucić bo myślę, że temat pandemii został już zakończony i nie będę miał już do tego okazji.
  • 315
  • Odpowiedz
Na całym świecie do tej pory zachorowało 618 mln ludzi a 6,5 mln zmarło.


@noitakto: czyli zmarło całe 0.08125% populacji. W dwa lata.

Już nie brzmi tak strasznie, co nie?
  • Odpowiedz
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem


@FrenFrog: "Chcieli mnie kłuć" xDDDD brzmi to jak wyznanie pięciolatka, którego mama zmusiła do umycia zębów xDDD
  • Odpowiedz
@FrenFrog szurszurszur
Jak tam, co dzisiaj w planach? Z jednej strony masz tak silną psychikę, nie dałeś się zrobić lewakom, a z drugiej siedzisz z resztą #!$%@? na tagu #przegryw i użalasz się nad sobą.
Chłopski rozum nie pozwala ci cieszyć się życiem?
  • Odpowiedz
@misund: Czy pro rosyjska partia, szczując na Ukrainę, wspierająca szurów wszelkiej maści. Dobrze wiedzieć że masz rodzinę półgłówków.
  • Odpowiedz
@FrenFrog: #!$%@?, wszystkie dane i badania wskazują, że w każdej grupie wiekowej 18+ ryzyko powikłań po COVIDzie jest większe niż po szczepieniach, które przed tymi powikłaniami zabezpieczają, ale wykopków NIC nie przekona, bo badania są sfałszowane (czyli tysiące naukowców na świecie są w jednym wielkim spisku - absurd), a chłopski rozum musi triumfować. To jest właśnie zwykle szurostwo, bezpodstawne zaprzeczanie faktom, bo „mi się tak wydaje”.
  • Odpowiedz
moim zdaniem #!$%@?ęty to jest ten kto popiera zabijanie ludzi ¯_(ツ)_/¯

W życiu trzaba brać odpowiedzialność za swoje czyny. Pokolenie płatków śniegu tego nie zrozumie.


@misund: Bo to wina kobiety że jej ciąża zagraża życiu, albo płód jest zdeformowany, albo ktoś ją zgwałcił. #!$%@?, ale szury powychodziły z nory w tym wpisie.
  • Odpowiedz
@FrenFrog: Minęło może 10 minut i z wpisu @CosyGrave z 100 plusów zrobiło sie 326 xD

Płatni propagandziści z multikontami skrzyknęły się na discordzie do.plusowania by cię zdyskredytować. Finalnie ludziom będzie się wydawać, że to on ma rację, nie ty. Takie tu są powszechne zabiegi.
  • Odpowiedz
@FrenFrog: Powiem tak. Znam przypadki fałszowania wyników pod covid (mój wujek, który palił 30 lat czerwone malborasy, trafił na sor z atakiem serca, no ale zrobili mu test i wpisali w akt zgonu wiadomo co XD oraz nauczycielka ze szkoły średniej, która zachorowała na chorobę wściekłych krów (jak ktoś nie wie co to to polecam poczytać, srogie gówno, najgorszemu wrogowi tego nie życzę) ale jej też zrobili test i też wyszło
  • Odpowiedz
Ale jak to zakończony, przecież miałybyc chipy, obozy koncentracyjne, zaszczepieni mieli umierać na ulicach itd


@CosyGrave: ale piękny chochoł. Masz w każdym zachodnim kraju po kilkadziesiąt procent nadprogramowych zgonów, które nie mają żadnego wyjaśnienia ale wg oficjalnych rządowych danych nie są spowodowane covidem - HURR DURR GDZIE TE TRUPY NA ULICACH? No gdzie są? W kostnicach. Powodem są albo szczepionki albo lockdowny i zawieszenie normalnej opieki zdrowotnej - tak czy siak,
  • Odpowiedz