Wpis z mikrobloga

@kavec: Kluczyki są na wierzchu? Spróbuj odgiąć drzwi trzymając za górną ramkę tak na ~3cm, nie wymaga to dużo siły. Włóż tam jakąś zwiniętą szmatę i ogarnij jakiś drut np. Z wieszaka. Powinieneś dać radę sam jeśli klucze są na widoku.
  • Odpowiedz
awaryjne otwieranie 170 i 300 PLN. Myślę, że jednak taniej niż szyba + wymiana.


@kavec: tylko nie rozbijaj tego małego trójkąta z tyłu, bo to najdroższa szyba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marsjanin2012: @Onbezwasa: @Cesarz_Polski: @chris0: @aikonek: @pawlowskik7: @Atreyu: @Alef_Zero: @skeeto666: @fishery: byłem we Wrocławiu na wyjeździe i wczoraj musiałem wracać, nie było czasu na kupowanie zestawu do otwierania. Zbicie szyby nie wchodziło w grę, bo więcej zachodu z jej kupnem i wymiana niż to warte. Drutu nie miałem, a wieszak się nie sprawdził, bo nie miałem kombinerek, żeby go naprostować, a rękoma nie
  • Odpowiedz
@kavec: auto wiekowe, więc mniej żal,
przy nowych, gdzie drzwi już z papieru robią to ludzie po takiej operacji się zastanawiają czemu im szumi koło głowy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chris0: u mnie nie ma śladu ani przy klamce, ani od zewnątrz. Podobno w razie czego da się naprostować :⁠-⁠)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawlowskik7: Każde auto tak można otworzyć? Wychodzi niezła stawka za godzinę, a zestaw do otwierania zwraca się po 2 klientach :⁠-⁠)
  • Odpowiedz
Większości grupy VW nie można, BMW, nowsze Passaty oto nie ma szans, trzeba dostać się przez zamek. Ale jak to już nie wiem bo ja specjalizuje się w drzwiach do mieszkań
  • Odpowiedz