Wpis z mikrobloga

Kogo warto oglądać jako komentatora turniejów gwinta? Denerwuje mnie komentarz organizowany przez CDP, mówią do widzów jak do debili i co chwilę zaskoczeni oczywistymi zagraniami
#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
@DiabolicAura197: @lublinmk: jedyny problem z pawloexem, to ze czesto zaczyna mowic o czyms innym, zwlaszcza jesli "wszystkie ruchy są oczywiste, przeciez gracz X ma to w kieszeni" (wiec nie ma o czym gadac).

A potem wygrywa gracz Y ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja zawsze oglądam razem ze Spyro. Nie wiem czemu, ale mam do gościa sentyment, a jego teksty czasem zwyczajnie rozbrajają w pozytywnym tego słowa znaczeniu
  • Odpowiedz
@lublinmk: tak jak było wymienione, pawloex albo spyro. Reszta to niestety dużo niższy poziom, a thea z lionhartem to już w ogóle najczęściej to #!$%@?ą od rzeczy. W sobotę to musiałem zmienić stream, bo nie dało się wytrzymać głupot, jakie gadali.
  • Odpowiedz
@ez_4_ence: ja od tej theabeasty lubię oglądać streamy i filmy na yt. Po ułamku sekundy słychać że z RPA jest. Imo lepiej wypadła jako komentatorka od tej drugiej blondyny
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lublinmk: ja mam na odwrót, ceely przynajmniej się coś przygotowuje do omawianych matchup ów, a thea wręcz przeciwnie i pieprz potem bzdury (vide komentarz apropo bleedowana elfami przy meczu kamsa)
  • Odpowiedz