Wpis z mikrobloga

Dostanę gdzieś w #warszawa te japońskie żyletki feathers?

Czytałem, że są najostrzejsze, ale nie wiem czy będą pasować do mojej kanciatej mordy i się nimi nie potnę xD No i póki co chciałbym sobie tylko ten jeden zestawik kupić na próbę, a zamawianie jednej sztuki z neta nie ma sensu, bo paczkomat kosztuje tyle co te żyletki xD

Teraz mam wilkinsona i są spoko, ale czuję, że mógłbym używać agresywniejszego ostrza

#golenie #broda #barber #modameska #niebieskiepaski
MarteenVaanThomm - Dostanę gdzieś w #Warszawa te japońskie żyletki feathers? 

Czyt...

źródło: comment_1664732172VIj7ACoKJ2VPOke0cItA10.jpg

Pobierz
  • 19
@MarteenVaanThomm: jak chcesz to kup sobie na allegro z jednego sklepu xx paczek po kilka sztuk na próbę i potestuj. Ja tak miałem zrobić ale mi się nie chciało bawić i po prostu kupiłem zielone Astry 100 sztuk XDD i są zajebiste a jako maszynki używam tej plastikowej z kawałkiem metalu Wilkinsona za 15zł xd. Natomiast te żyletki Wilkinson które były w zestawie przy tej maszynce to porażka i byłem mocno
@PawelW124 u mnie nowy BIC tnie równie "dobrze" jak np Astra po 8 goleniach. @MarteenVaanThomm U mnie Feather w Merkurze 33C był doskonały z kolei w Fatboyu z 58 roku obojętnie na jakim ustawieniu agresywności (1-10) golą fatalnie. Serio ale różne maszynki golą różnie z żyletkami. Ja preferuję astry zielone, perma sharpy xzy moje faworyty Gilette Silver Blue (nie idzie już nich dostać bo fabryka w Rosji. Chyba że jakieś stare zapasy
@MarteenVaanThomm: żyletki stacjonarnie to jest masakra, nie ma szans, chyba że kupujesz wilkinsony albo isany, to wtedy w rossmanie kupisz. Ja kupuję na allegro, kupisz setkę i masz dostawę e smartem gratis i zapas na rok do przodu.

Każda maszynka inaczej współpracuje z tą samą żyletką, no i przede wszystkim ze skórą, dlatego jak widzisz każdy poleca coś innego :D

Ja np zaczynałem od zielonej astry i gillete premium, dużo osób