Wpis z mikrobloga

#programowanie #programista15k #program #zlecenie

Zlecę napisanie łatwego programu za $$$

Mirki, szukam pomocy. Prowadzę firmę gdzie importuję towar z Chin. Jutro o 6 rano przyjeżdża do mnie kontener z 1000 pozycjami różnego towaru.

Obecnie działam tak, że mam listę w excelu co jest kontenerze w formie:

1. Zdjęcie 2. Symbol produktu 3. Ile kartonów

Co bym potrzebował:

Program na windowsa gdzie podaję symbol (3 ostatnie cyfry np. SKU123456 i podaję "456" w programie.
I on mi podaje gdzie pracownik powinien zanieść paczkę. Np. Magazyn 1 Lokalizacja 2/3/4.

Obecnie robiłem tak, że w excelu miałem spis i robiłem ctrl + f i mówiłem mu, że ma iść tu i tu lub pisałem na kartonie lokalizację. Czy ktoś jest w stanie się podjąć takiego wyzwania?

Jakby ten program miał opcję importu pliku z excela + jak mam symbol "SKU123456" i podaję w programie 456 to żeby zliczał, że np. 5 kartonów już zostało "zliczonych? to by było extra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
defragmentacja - #programowanie #programista15k #program #zlecenie

Zlecę napisanie...

źródło: comment_1664736178HsSFV0ZRR3uAeVARj0WuVC.jpg

Pobierz
  • 20
Jutro o 6 rano


@defragmentacja: dobrze rozumiem że ktoś dla niejasnej nagrody na podstawie niejasnych wymagań zarwie nockę i na koniec powstanie jeszcze coś co będzie używalne? To trzeba na spokojnie zaczynając od dokładnego sprecyzowania wymagań.
@defragmentacja: brzmi to to jak Elektroda, dział zlecenia. Softu nie robi się na łapu capu a rzeczy 'proste' prostymi nie są nawet jak już są opisane w sposób jasny i przejrzysty dla wszytkich zainteresowanych którego tu nie ma (jeszcze). Zaraz wyjdzie że te mityczne pieniążki które oferujesz nie pokryją nawet jednej dniówki programisty.