Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PilotBombowca: ta aplikacja nazywa się aparat na drugim telefonie xD

A tak serio to może po kablu w trybie debugowania. Masz wtedy cały czas podgląd ekranu. I wtedy zrobić screenshota na komputerze. Tak jak w aplikacjach którymi możesz z komputera sterować smartfonem.
@mk321: to wiem, ale jestem na uczelni i nie mam drugiego telefonu, różowy ma problem z telefonem i aplikacja mobilet aby kupić bilet więc musiałem jej kupić. A szukam sposobu na kod qr który tam jest ;). Kiedyś się dało.

Dlatego szukam opcji na omijanie zabezpieczeń.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PilotBombowca: poproś kogoś na korytarzu niech ci zrobi zdjęcie telefonu i wyśle na Facebooku. No ale będzie widać, że to zdjęcie.

Albo poproś kogoś na korytarzu kto ma komputer i kabel USB niech ci podłączy i zrobi screena. Jak staniesz pod salą gdzie mają laborki z informatyki z Androida, to nawet będą mieli gotowe debugery poinstalowane. Często są okienka po godzinie pomiędzy zajęciami, więc kogoś powinno się udać znaleźć. Chociaż jak
@mk321: sam bym to ogarnął gdybym miał kompa, w końcu technik informatyk ale na studiach nie potrzebuje kompa (inny kierunek) to nie noszę.

Dzięki za rady ale akurat mój wydział nie ma informatyków :p są po drugiej stronie miasta bo to osobny wydział.

Śmieszy mnie blokada bo kod qr to w sumie odnośnik do stronki gdzie są dane dot. Biletu i pisze czy bilet jest aktywny xd załączam zdjęcie z linku
Pobierz PilotBombowca - @mk321: sam bym to ogarnął gdybym miał kompa, w końcu technik informa...
źródło: comment_1664792624LPtny7EDPeSc1MsuJ96HZ8.jpg