Wpis z mikrobloga

Miraski,
Jak by ktoś szukal sprawnego pomiaru mocy to mam na sprzedaz Favero Assiomia Uno. Przebieg 14k km. Serwisowane co 5k. W pelni sprawne, normalne ślady użytkowania, jakich mozna się spodziewać po takim przebiegu(rysy i zadrapania w korpusie) jedynie na lewym brakuje metalowej płytki. Osie cale, kręcą się gładko, luzów brak, ładowarka w zestawie. Cena jaka mnie interesuje to 1050zl. Bateria trzyma dobrze, ładuję co okolo 3k km. (3-4razy w roku).
#rower #szosa
Hipodups - Miraski,
Jak by ktoś szukal sprawnego pomiaru mocy to mam na sprzedaz Fav...

źródło: comment_16648111912RDt4qnpZ9AP9Z2XaxqitP.jpg

Pobierz
  • 34
@i-marszi: do Duo-SHI można wsadzić SPD mtb? o.O


@uysy:
Z tego co wiem to tak. Do zwykłych assioma też ponoć można, niestety te pedały z linku są już niedostępne. Ponoć jeszcze Bontrager MTB Comp SPD pasują.
i-marszi - > @i-marszi: do Duo-SHI można wsadzić SPD mtb? o.O

@uysy: 
Z tego co w...
@i-marszi: Tak, wiem, widziałem i:

Co do Duo-Shi + SPD MTB, to widzę, że ludzie bawią się w hack. Tutaj widzialem sporo problemów z butem który ociera się o elektronikę w pedałach. (czy to assioma czy DuoShi).

Nie ma kompletnie żadnej różnicy w dokładności pomiaru?


@Poemat:
Marginalna, dla nas wszystkich bez różnicy
@Poemat: dzizaz. Zazwyczaj bardzo mało ludzi ma ogromne dysproporcje. Jeżeli to jest 45/55 to mooożna myśleć o fizjo i poprawie funkcjonalności pośladów. U mnie było 50/50, od jakiegoś czasu mam problem z prawym udem, wiec jest 48/52 i co? I nic :D.
@uysy: Mi nie chodzi o ogromne dysproporcje tylko możliwość wygenerowania siły. A ja wiem, że u siebie prawą KD i prawy poślad mam mocniejsze, więc czemu miałoby to nie wpłynąć w najmniejszym stopniu na łatwość o wywalczenie kolejnego peak'u? ;)
@Poemat: Co kto lubi. Do takiej jazdy, jak jeździmy my wszyscy, w zupełności wystarczy Assioma UNO / InPeak w ramieniu. Poza tym, jak wspomniałem, wszystkie IAV są bezużyteczne, bo mało które urządzenie to nagrywa, a aplikacja analizuje/wyświetla.
@Poemat:
Do samych ćwiczeń nie potrzebujesz balansu. FTP masz wygenerowane dla lewej nogi. Strefy też dla lewej a przeważnie balans jest taki sam czy jedziesz 50% FTP czy 120% FTP.
Balans potrzebujesz jak chcesz porównać się z innymi. A to w sumie i tak najlepiej na wyścigu lub w twoim wypadku na torze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S.
Możliwe że na jednostronnym łatwiej będzie Ci wyświetlić 1,7kW.
@kochamponczki: nie wiem jak miałbym to określić ;) W pomiarze nie chodzi o konkretną wartość, jeden pomiar pokaże 200w inny przy tej samej mocy 190w albo 210w. Nie ma to znaczenia, ważne, by ten sam pomiar zawsze pokazywał przy tej samej mocy generowanej te 200w. A To czy jeden pomiar mi pokaże w tym samym czasie 190w a drugi 210 nie ma kompletnie znaczenia, po za porównywaniem się z innymi (
@kochamponczki: Nie wiem. Nie potrafię Ci powiedziec. W przyslzym tygodniu, bede robic test ftp i porownam pedaly do trenazera wahoo. Po za tym, roznica dalej nie ma dla mnie znaczenia, byle było to powtarzalne co ma najwieksze znaczenie treningowo. Cyferki i tak są weryfikowane na wyścigach.