Wpis z mikrobloga

#komputery #obudowa #pcmasterrace #kiciochpyta
Szukam jakiejś ciekawej budy w rozmiarze midi.
w środku będzie ryzen 5 5700 na b550
Koniecznie musi posiadać:
- włącznik i usb z przodu
- miejsce na minimum 2 hdd w środku
Na tren moment znalazłem SilentiumPC Armis AR1 oraz Modecom Oberon Pro, ale może doradzicie coś ciekawszego...
  • 18
@Leel00 Fractal Design Meschify/pop/tottent, Phanteks A360/400, nzxt h7 airflow, corsair 4000d airflow. Cokolwiek, i nowy pc będzie wyglądał na 2x droższy, a całość będzie dużo cichsza. Kupiłem silentium pc armis bratankowi do budżetowego kompa, w porównaniu z moim meschify c to niebo a ziemia. Konstrukcja, dołączone wentylatory, grubość metalu wszystko na minus. Drugi raz bym nie kupił tego gówna żeby zaoszczędzić 200zł skoro już wydaje tyle hajsu
@gomjeden: w sumie jak kolega tak poleca armisa to mogę oddać tanio w dobre ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

aż sprawdzę jeszcze raz temp

w zasadzie to nawet nie wiem jakiej wielkości gość te obudowę chce, bo midi to może być spora, a ja szukałem matx
jak otworzę bok to grafia na 70 spada, co jest normalna temp dla niej w stress teście zdaje się biorącpod uwagę, że mam ją na 223W ustawioną.

procesor tlyko na 76, ale o to obwiniam fakt, ze jest tak zakurzony, ze nawet żeberek radiatora nie widzę xd