Wpis z mikrobloga

@sols: ziomek moze tu Cie zlapie bo tam w spamie mogło sie zakopać, miałeś finalnie styczność z firmą Genpact? Wrzucałeś zapytanie o tę firmę kilka miesięcy temu a teraz sam się na nią natknąłem, pw masz chyba zablokowane, dzięki za odp
@Marek1106: było takie pytanie kiedyś bo starsza ode mnie laska do której podbijalem dawno temu (bezskutecznie) tam pracuje dosyć dobrze zarabia, jeśli to jest to samo to jest to firma co dla hindusów jakieś bazy danych robi czy coś , trzeba mieć bardzo dobrze obcykany angielski , resztę uczą (to trochę tak jak w tych firmach co testują apki też trzeba mieć angielski Perfect a resztę uczą). Wiem że mają wyjazd
@sols: składałem na obsługe klienta i tam wystarczy B1 z angielskiego bo też mi spadł poziom, byłem ciekaw ile za obsługę mogą oferować bo pracowałem kiedyś w pekao przy kredytach to lipa totalna była, ponad 100 telefonów dziennie, a tutaj dorzucone wystawianie dyspozycji księgowych, faktur, podpisywanie umów itp to może mniej telefonów trzeba wykonywać, w wawie docelowo i tak chcę mieszkać więc mi tam lotto że szkolenia stacjonarnie. Dzięki że się