Wpis z mikrobloga

@Turkotka: ponoć bez limitu. Będzie testowane. Do tego mam przenośny router LTE, w którym łatwo mogę zmienić IMEI na jakiegoś z np. iPhone. Zobaczymy po jakim czasie wypowiedzą umowę
@Turkotka: pojawia się jedną reklama w formie wyskakującego okienka. Przy każdym odblokowaniu telefonu i po zakończeniu połączenia. Aktualnie mam appke odizolowana od reszty w sejfie Samsunga. Ciekawi też mnie jak by to wyglądało w przypadku jeśli appka jest na jednym telefonie a karta w drugim.
Ps. Te reklamy nie są kilku sekundowe czy coś. Bo prostu pojawia się kwadracik z reklamą i by ją wyłączyć należy dotknąć w dowolnym miejscu po
@Turkotka: dobra, działają tutaj kodu USSD z plusa i można pakiety sprawdzać. Wg. *136# jest pakiet na miesiąc 6GB i po tych 6GB ograniczyli mi właśnie prędkość neta. Do ilu? Nie wiem bo net można powiedzieć, że wgl nie działa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do eboa też się nie zaloguję bo nie chce mi przyjąć numeru telefonu. Więc pewnie karta nie jest jeszcze w pełni aktywna. Napiszę
@Pietr: Wziąłem, ale niestety jest problem, bo przysłali mi kartę bez przypisanego numeru abonenckiego. Karta jest nieaktywna i siłą rzeczy nie mogę zalogować się w aplikacji, bo do tego jest potrzebny numer abonencki, którego nie znam. Na razie poszedł mail o wyjaśnienie sytuacji, ale wysyłałem w piątek, więc przez weekend nic nie robią. Z postów na fb wynika, że wiele osób ma ten sam problem. Prawdopodobnie wysłali kartę do przeniesienia numeru,
@Turkotka: Śledzę posty na fb i wynika z nich, że większość dostaje info o lejku na 6GB, ale na oficjalnym profilu twierdzą, że to tylko informacja techniczna i lejek z automatu będzie wyłączany. Sam regulamin nie przewiduje żadnych ograniczeń w transferze, poza oczywiście koniecznością posiadania aktywnej apki.
@mhorion: takie buty. Też zamówiłem kartę. Niby internet bez limitu miał być a tak naprawdę dają 6GB. Można to sprawdzić pod kodem *136# i ebok (a chociaż można było, bo od piątku ebok mi nie działa ;)). Zgłaszałem, mieli zająć się sprawą. Dostałem odpowiedź, że aktywowali pakiet 11GB, który ma się automatycznie odnawiać po wykorzystaniu. No ok (sprawa ciągnie się od poniedziałku). Pakiet 11GB w ebok widnieje jako aktywny ale w
@Pietr: Czyli potwierdzają się informacje od innych, którzy piszą w tej sprawie w necie. A z ciekawości: czy karta SIM, ktorą otrzymałeś, miała nadrukowany numer abonencki?
@mhorion: to zobacz jak tam z internetem. Czy masz 6GB i co po przekroczeniu. Bo mi dziś do pakietu 6GB dodali 10GB i niby ma się sam odnawiać. Ale nie mam psychy testować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mhorion: zobacz pod *136#.
Wczoraj jednak coś nie ruszyło i wciągnąłem te 10GB jednym tchem i internet przestał działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj przyszedł SMS, że dezaktywowano mi pakiet i nie mam nic w eBOA i pod *136#. Ale za to internet zaczął śmigać.