Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestemtunew: IMO, nie ma to większego znaczenia.
Odruchowo bym dodał, bo jest plus, z drugiej strony zawsze wtedy czas dojazdu jest dłuższy.
A prawda jest taka, że czasem możesz otrzymać czas krótszy o 10 minut niż na początku korka, a czasem dodaje Ci 20 minut albo nawet godzinę.
@Jarem12 ok. Tylko trasa ktora zaznaczylem zazwyczaj pokazuje 1h07m i to w dzien. Teraz masz 1h19m a korek na +26m. Stad pytanie dodawac czy nie. Czas przejazdu nie wydluzyl sie na tyle zeby ten korek objąć wiec sklanial bym sie ku temu zeby jednak dodawac
@bigger prosze o zrodlo. Tak jak pisalem. Trasa ktora jest zalaczona zajmuje okolo 1h06.. Jezeli by bylo tak jak mowisz to wczoraj bez korka trase pokonalbym w 1h19m minus 26m czyli 53m co jest niemozliwe
@jestemtunew: Nie zrobiles screena calosci. Ale by sie moglo zgadzac. 1.09 a tam masz ~1:20 kilkanscie minut na plusie. Korek podaje w momencie "wyboru" trasy a calkowity czas przejazdu aktualizuje na bierzaco. Zreszta korek ma to do siebie, ze moze sie dynamicznie skracac/wydluzac co google tez widzi. Chociaz zwykle jak napisano wyzej dodaje.

Generalnie algorytm google jest zajebisty. Ludzie tu pluja na niego, ale fakt jest taki, ze nic lepszego nie
@bigger musisz mi uwierzyc na slowo ze to te same trasy.
Wczoraj 1h19m z korkiem +26
Dzis 1h18m bez korka
Z doswiadczenia wiem ze wczoraj w tym czasie nie bylo to mozliwe i bardziej bym dodal te 26 minut i to bylby realny czas. Oczywiscie +/-
Tak samo jak niejednokrotnie przy Szczecinie w okresie wakacyjnym tez raczej bym dodawal.
Szukam po prostu jakiegos oficjalnego potwierdzenia jak to jest w koncu.
@jestemtunew: Nie znajdziesz , bo algorytm dziala w sobie tylko znany sposob.

Ile razy po drodze pojawia sie monit:

Dostepna szybsza trasa...

Czasami liczy to na podstawie wypadku/korka jaki sie pojawil a czasami "bo tak"

A to,ze zwykle sie nie myli to juz osobna sprawa.

Ja "inteligencja" tego systemu jestem zachwycony. Oczywiscie idealny nie jest, ale w naszych zastosowaniach nic lepszego do teraz nie znalazlem. A szukalem wiele razy.