Wpis z mikrobloga

Oficjalnie Dawid Ozdoba niestety nie żyje (,)

Ozdóbkę poznałem osobiście w lutym, sporo godzin przegadaliśmy... i strasznie się z nim polubiłem, czułem się jak bym się z nim znał 20 lat, mieliśmy zajebistą synchronizacje,było też sporo pomysłow do realizacji począwszy od streamowania które robiliśmy rozruchowo na start, pamiętam 1 stream po przerwie miał około 300-400 widzów i jak się cieszył pozytywnym odbiorem ludzi, też potem miał się przyłączyć do Amadeusza Ferrari, miał do nich iść na streamka naszczęście nie poszedł bo potem Amadi nie odbierał telefonu a wtedy mógłby skończyć tak samo jak on z tą ręką, potem jak zakończyliśmy streama Dawid zdjąl maske usmiechu i zaczął znowu być przygnębiony... Wiele razy mu pokazywałem wykop że ludzie tęsknią za tobą, że robił dobre show i dymy na fame mma, że jeszcze może się odkuć, dostać dobry pekiel za walke, że by sie odkuł finansowo bo strasznie narzekał że ledwo trzyma koniec z końcem ale choroba robiła swoje dalej i nie skorzystał, też dostał dość dobrą propozycje z prime mma ale nadal to go nie przekonywało, też po koniec roku mieliśmy zrobić serie podcastów z tymi jego opowieściami co ludzie beke krecili pewnie wiecie o co mi chodzi (cicada 3301,pajdemia, 23,#gra #my, wariograf itp) chciał wszystko szczegółowo przedstawić od A do Z. Wiadomo Dawid wpadł w depresje po walce z Adbusterem, jeszcze mi opowiadał w lipcu że był z partnerką u lekarza i lekarz podejrzewał u niego schizofrenie oraz dwubiegunówkę. Dostawał leki na depresje ale skutkiem było to że jeszcze gorzej się czuł i dostawał jazdy... jakieś 3 tygodnie temu zapisał się na siłownie z dziewczyną, wykupił karnet odrazu na 3 miesiące mówił że będzie ćwiczyć to już myślałem że będzie iskierka, że zacznie trenować to umysł będzie lepiej pracować, że wróci na właściwe tory ale... to tylko trwało pare dni i przestał. Pamiętam też opowiadał mi o swoim najwiekszym marzeniu żeby założyć rodzine, cały czas mieć grupe chippendales i prowadzić z żoną warsztat fryzjerski i by od czasu do czasu zawalczył w jakieś organizacji.

https://streamable.com/qawodd <--- tak dawid znał ten link :D

Też tutaj dementuje informacje od Boxdela z tego linka - https://www.youtube.com/watch?v=oW2sXS5g658

Boxdel tutaj kłamie że rozmawiał z Ozdóbką bo Dawid sam mi mówił że pierwsze słyszy, że w ogóle z nim nie gadał. Też dementuje tutaj info która była niedawno teraz że ebe ebe umówił się z nim na wywiad. Też opowiadął mi że nadal męczył go Adbuster, że mineło tyle czasu a on go nadal ciągnął po sądach i nie odpuszczał, że strasznie na psychike mu to siadało.
Dawid kopnął w kalendarz kawałek dalej od komisariatu policji gdzieś o 3-4 godzinie go znalezli ,wiadomo w jaki sposób... (samobój) czasami Dawid to co pokazywał było przerażające, też mi pokazywał swoich sporo rysunków były naprawde psychodeliczne i też tutaj wstawiam jego jeden rysunek. Chciałbym też dodać że obecnie można zauważyć sytuację co sie dzieje z Bonusem BGC, i moge głęboko podejrzewać że prawdopodobnie wkrótce może się to samo stać co z Dawidem więc lepiej interweniować za wczasu z pomocą.

Pozdrawiam Barankiep z aniołkiem.

#famemma #primemma #highleague #oswiadczenie #ozdoba
shredded - Oficjalnie Dawid Ozdoba niestety nie żyje (╯︵╰,)

Ozdóbkę poznałem osobi...

źródło: comment_1664837340N3pZ5VwklJWyUdkAjd0rNN.jpg

Pobierz
  • 29
Boxdel tutaj kłamie że rozmawiał z Ozdóbką bo Dawid sam mi mówił że pierwsze słyszy, że w ogóle z nim nie gadał. Też dementuje tutaj info która była niedawno teraz że ebe ebe umówił się z nim na wywiad


@shredded: tutaj to mogło być tak jak piszesz, a równie dobrze, to Dawid mógł nawet nie pamiętać tych rozmów, bo ma ze 30 kont na różnych socjalach.
Była też kwestia, że jakieś
@shredded: ja mam do Ciebie pytanie bo strasznie mnie to nurtuje... Czy Dawid te problemy z psychiką zaczął mieć po tych akcjach z fame mma czy już wcześniej działo się coś z nim złego?
@ByCzXD: Nie wiem od kiedy ale oglądałem jakiś filmik sprzed 9 lat gdzie opowiadał o wakacjach jak do niego strzelali w hotelu i jakieś dziwne akcje tam już było słychać lekkie odklejenie, do walki z adubusterem też czasem pitolił głupoty ale potem to już równa pochyła. Wrażliwy chłopak i nie ma co ściemniać że taki nie był. Przeżywał wszystkie akcje w internecie bardziej niż powinien.
@grzegorz_z_florydy: Był bardzo wrażliwym człowiekiem w skrócie.

@Ktore_to_juz_konto: Tak był pod opieką, wspomniałem że było podejrzenie schizofrenii & dwubiegunówki przez psychiatrę a potwierdzenia na 100% nie mogę tutaj dać bo jedynie tylko usłyszałem z ich słów że jest podejrzenie.

@ByCzXD: O tym też porusze na filmie bo z Dawidem kiedyś oglądaliśmy jego filmiki na kanale i szukaliśmy kiedy zaczęły się pojawiać jego dziwne filmiki.