Wpis z mikrobloga

@TenOdMirabelek: Z oceną cycków wstrzymuje się do zobaczenia bez stanika, przede wszystkim stawiam na wygląd i jędrność. Duże (ale nie ogromne) naturalne i jędrne to mój top, jednak jak mam wybierać takie jak ma Hanka, które ładnie wyglądają a takie jak ma Andżela, które wyglądają średnio, wybieram Hankę. Ten sam przykład z dupami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TenOdMirabelek: No Andżela ma fajny, nie za duży, ale zgrabny tyłek. Jednak tyłki zdecydowanie stawiam wyżej niż cycki i chyba taka Wiki czy Magda (Anastazja też dobry) bardziej mnie przekonują. W życiu trafiałem na "deski", a potem miło się zaskakiwałem i trafiałem na laski, co oszukiwały stanikiem i potem była lipa, ale nie lubię tak powierzchownie i krytycznie oceniać piersi kobiet, bo to rzecz wrodzona i jak masz naturalne, to nie
@TenOdMirabelek: Ale Magda ma minus za okropny tatuaż. xD Ogólnie tatuaże na dupie to nie jest dobry pomysł (imo nigdzie nie jest, chyba że jakiś malutki), ewentualnie jak kobieta ma taki zdzira vibe i jest cała wydziarana i pasuje to do jej charakteru. ( ͡° ͜ʖ ͡°)