Wpis z mikrobloga

Miroki z #gdansk #trojmiasto znacie jakąś przychodnię ortopedyczną gdzie przyjmą na CITO? Narzeczona po wypadku ma nogę w gipsie i na sorze wypisali z "podejrzeniem złamania" i wskazaniem na konsultację, a najszybciej jakie terminy udało mi się naleźć to na grudzień ()
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zajente: jak byłam pod koniec sierpnia na sor w wojewódzkim, to nas pokierowali do przychodni przyszpitalnej, żeby tam próbować
@dawid131: @dzoli: @A_R_P: Sorry, pewnie piszę jak #!$%@? małpa bo od rana siedzę na telefonie. Kobiecina trafiła na sor, ten zrobili zdjęcie, uznali, że jest zwichnięte i mają "podejrzenie złamania" bo zdjęcie jest niewyraźne (?) i nie do końca wiedzą. Założyli gips i heja, do domu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zajente: byłam na sor z podejrzeniem złamania, zrobili prześwietlenie, że jest jednak ok, ale skierowanie na cito wystawili jakby opuchlizna i obrzęk nie zeszły w kilka dni. pytalam, gdzie się udać i lekarka powiedziała, żeby spróbować u nich w wojewódzkim.
@zajente: domyślałem się że było prześwietlenie ale to lekarz na sorze powinien zasięgnąć opinii ortopedy, a nie #!$%@?ć w najgorszą możliwą wersje czyli gips i heja odhaczone. Jeśli zdjęcie nie było jednoznaczne to powinien skierować na drugie.
#!$%@?ć polską służbę zdrowia, nic nie załatwisz bez znajomości albo prywatnie. Bywałem w szpitalach i załatwiałem wszystko po znajomości i wiem że w taki sposób służba zdrowia jednak działa.