Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy uważacie, że to jak mają was zapisane w telefonie #rozowepaski to istotna sprawa?

Wcześniej dziewczyna miała mnie po imieniu, co wydaje się dość standardowe, jeśli ktoś nie jest nastawiony na misie/pysie/kochania jako ksywki. Teraz imię i nazwisko. Do tego zaczęła robić nadgodziny i późno przychodzić do domu.

Mój pesymizm też robi nadgodziny i mam wątpliwości, czy przypadkiem nie zrobiła tego, żeby jeśli już dostanie wiadomość/telefon wyglądało to jak połączenie od zwykłego znajomego a na boku już znalazła sobie kolejny co najmniej cel a może i już coś więcej.

Do tego wcześniej trzymała się głównie z grupą koleżanek ze studiów, a teraz coraz częściej sobie jeździ na wycieczki ze znajomymi z pracy. Zaczęła chodzić na siłownię (ja chodzę regularnie i wcześniej nie dało jej się namówić).

W związku jest względnie ok, nie ma kłótni, ale też nie ma jakichś wielkich uniesień i zastanawiam się czy to nie wywołało syndromu "on mnie już nie podnieca". Pamiętam o rocznicach, kupuję prezenty, bukiety bez powodu, ale mam wrażenie, że ona już się nudzi. W łóżku też jest coraz chłodniej, chociaż nie ma jeszcze tragedii.

Nawet jeśli to zupełnie bezpodstawne podejrzenia, macie jakieś rady jak znowu przyciągnąć uwagę partnerki i rozpalić namiętność?

#zwiazki #rozterki #rozstania? #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #633c976e89bea680cf13e751
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, czy uważacie, że to jak mają...

źródło: comment_1664918992LBBUFKEh9qeaFzPXux2P1n.jpg

Pobierz
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: A no co Mirek. Intensywny początek przemija i przychodzi rutyna. Wszystko zależy co dziewczyna ma w głowie. Jedna uzna, że jest młoda i chce się wyszaleć ( tak...wszyscy wiemy w jaki sposób) a inna wiedząc, że jesteś "tym jedynym" będzie pchała relacje dalej, oczekując pierścionka, ślubu itd. Z tego co piszesz, to jak dla mnie szuka drugiej gałęzi zanim puści aktualną¯\_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania Szczerze mówiąc to ja zawsze absolutnie wszystkich poza rodzicami zawsze miałam zapisanych po imieniu i nazwisku i nigdy to nie miało wpływu na zażyłość relacji. ¯_(ツ)_/¯
No dobra, mam jeszcze pozapisywane numeru w stylu taxi, stolarz, hydraulik itp. po zawodzie/firmie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak nie ma inicjatywy ze swojej strony do czegoś i dobrego/regularnego seksu to już coś jest na rzeczy

W skrócie możesz pogadać i naprawić ale jeśli jej przestało zależeć i zripostuje że ja mam dużo na głowie czyli cokolwiek innego niż przyznanie Ci racji z grubsza itd to wywal od razu