Wpis z mikrobloga

Mam dosc takiego życia. Wstawanie o 4 rano i wstukiwanie cyferek w pracy przez 8 h
6 lat podstawówki 3 lata liceum 5 lat studiów po h..i tyle lat się uczyć jak człowiek robi takie śmieszne rzeczy w pracy
Zmarnowałem swój potencjał. Wiem że potrafię więcej i lepiej
Też tak żyjecie?
#zycie
  • 78
  • Odpowiedz
@kopek: też bym chyba nie mógł pracować przed komputerem. No chyba, że robił bym coś kreatywnego, na przykład gry albo coś. Ale teraz pracuję jako kierowca, co prawda rutyna wchodzi mocno bo cały czas te same trasy, ci sami klienci i ten sam towar, ale chociaż jest stabilnie ¯\_(ツ)_/¯ nigdy nie będzie idealnie
  • Odpowiedz
  • 0
@staryalkus kierowca to tylko międzynarodowy i nie tira. Kolega woził leki na raka po całej Europie minivanem to kurde żyć nie umierać. Mnóstwo miał pięknych widoków potem na Fejsie.
  • Odpowiedz
Też tak żyjecie?


@kopek: Nawet gorzej. 8 lat podstawówki, 4 liceum, 5 studiów i jeszcze rok podyplomówki - niby zjazdy jeden weekend w miesiącu, ale za to 300km od domu.
Obecnie jeżdżę wózkiem za 4k z hakiem.
Życie to nie #!$%@?, różnie się układa...
  • Odpowiedz
@Arteqq: ta napewno, 15k to zarabia może 1% wykopków xd
@staryalkus: kiedyś podobała mi się moja praca ale mam już dość. Siedzę w jednej firmie już 7 lat
@LordDarthVader: pracowałem już fizycznie. Przypłaciłem to wypadkiem @Kondziu5: jaki podcast?
@ophiuchus: tyle zarabiam ze starczy na życie i na rozrywkę i jescze uda się coś zaoszczędzić
@kanclerz_krolestwa_paprotnikow: no chyba muszę. Tylko na jaką?
@Porzeczka_plus: już wiele razy
  • Odpowiedz