Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Minieri: "spokojnie wyczyszczę"
Każdy tak mówi póki nie stanie za pulpitem, bo się okaze ze dostajesz jakiegoś wymiatacza z 1z10 co wciska po 1/3 pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Minieri: Napisałbyś na prv co gdzie i jak trzeba? :) Bo też za mną chodzi. Na 1 z 10 za głupi jestem ale vabanque mógłbym spróbować :)


@sprite: oglądam oba teleturnieje i jak dla mnie 1 z 10 jest łatwiejsze. Byłem w programie i było fajnie, jako ciekawostkę powiem, że w odcinku w którym byłem na 10 uczestników ja jako jedyny byłem pierwszy raz;)
  • Odpowiedz
@xDawidMx: akurat w VB sprytnie pomyślane z wciskaniem. Mówione jest przez produkcję sporo razy żeby zawsze czekać aż Babiage skończy czytać pytanie. Dopiero wtedy uczestnicy widzą jak podświetla się tablica co sygnalizuje możliwość wciskania. Ale jeśli ktoś próbuje wcześniej - guzik się na jakiś czas "blokuje", nie można się od razu zgłosić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qscc: lepszy pewnie siwy kolędnik, co :D Gdzie 50% czasu antenowego to gadanie o dupie maryni, 30% to reklamy a 20% to gra? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bukimi wiem o co ci chodzi, najczęściej ludzie mówią że baliby się. U mnie chęć wygranej przeważa nad myślą o zblaznieniu się, memów było już dużo, nie szkodzi jak będę następnym xD
  • Odpowiedz