Wpis z mikrobloga

@thruster: po tej twarzy się zastanawiam która opcja:
1. intelekt nadąża za urodą i stąd takie poglądy
2. zero zainteresowania ze strony płci przeciwnej (związane z urodą) i stąd takie poglądy

niemniej każdy polak powinien być jej wdzięczny że ma ograniczone możliwości wpieprzenia się w takie bagno ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@thruster: Biorąc pod uwagę negatywne podejście dużej części społeczeństwa do osób wyróżniających się jak ta osoba, nie pochwalam jej nastawienia do Polaków, ale jestem w stanie zrozumieć jej frustrację.

Nie, bycie Polakiem jest tu problemem a bycie konserwą, ale że każda konserwa która ją otacza to też Polak, stąd też taka reakcja.
  • Odpowiedz
Biorąc pod uwagę negatywne podejście dużej części społeczeństwa do osób wyróżniających się jak ta osoba, nie pochwalam jej nastawienia do Polaków, ale jestem w stanie zrozumieć jej frustrację.


@Gregory960: nie no, proszę. Jak stosujemy odpowiedzialność zbiorową (sra na wszystkich Polaków, chociaż mi to ona zwisa zupełnie, niech se żyje jak chce) to i w drugą możemy to zrobić, więc skoro jednostki o lewicowych zapędach "srają na Polaków" to znaczy, że ich
  • Odpowiedz
@Gregory960:

rób z siebie klauna ubierając się na maksa atencyjnie i udając dziewczynę

"głupie konserwy, czemu się ze mnie śmieją, nienawidzę ich!"

wyróżniać to się można jakimiś umiejętnościami, albo nawet niezwykłą urodą, a to jest zwykła pajacerka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mixxer5: Mylisz przyczynowość ze skutkowością. Agresja zaczyna się w stosunku do osób wyróżniających się, dlatego one potem się radykalizują i powstają takie fikołki jak "sram na polaków", kiedy jak już wspomniałem, nie chodzi o bycie Polakiem a o bycie konserwą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morskipas: Nie będę podejmował dyskusji z tobą bo jesteś trochę poniżej jej poziomu, aczkolwiek chciałbym zauważyć że:

rób z siebie klauna ubierając się na maksa atencyjnie i udając dziewczynę
Ta osoba najprawdopodobniej jest płci żeńskiej, więc nawet twoje bycie złośliwym ci nie wyszło.
I tylko udowodniłeś jak bardzo chłopak/dziewczyna to płynne definicje.
  • Odpowiedz
Mylisz przyczynowość ze skutkowością. Agresja zaczyna się w stosunku do osób wyróżniających się, dlatego one potem się radykalizują i powstają takie fikołki jak "sram na polaków", kiedy jak już wspomniałem, nie chodzi o bycie Polakiem a o bycie konserwą.


@Gregory960: większość ludzi ma to w pompie i jeśli czegoś nie lubi to raczej głośnego manifestowania swojej inności, a nie samej inności jako takiej. Jasne, że się zdarzają osoby, które dostają piany
  • Odpowiedz