Wpis z mikrobloga

Jedyny potwierdzony i oryginalny, pochodzący z 1999 roku screenshot, gdzie w ekwipunku gracza możemy ujrzeć tarczę stworzoną przez jednego z wolontariuszy(pomagających w mappingu czy skryptowaniu) w sposób nielegalny i nieuzgodniony z twórcami(podobnie jak sławny Excalibug). Mowa o Demon Powered Shield, która miała obronę równą 50, ale co ciekawe dawała też 5 do ataku.
Gdy Cipsoft dowiedział się o tej tarczy usunął ją z gry jak i każdą postać, która posiadała ją w swoim ekwipunku.
Tarcza ta jest oznaczona czerwonym kwadratem w EQ, a dodatkowo Mastermind Shield oznaczony został zielonym kwadracikiem( z tego co udało mi się ustalić MMS leciał wtedy z Dragona, który był jednym z najlepszych przeciwników i tak było do pewnego update tzw. wielkiej czystki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
#ciekawostkitibia #tibia
FoxX21 - Jedyny potwierdzony i oryginalny, pochodzący z 1999 roku screenshot, gdzie w...

źródło: comment_16649950652A0qBQNO1eG6wLimz7jxQS.jpg

Pobierz
  • 12
@DJtomex: no zamierzam, ale przecież nie wrzucę tutaj wszystkiego naraz, ja wiem, że początki Tibii to dla nas czasy, gdy nie graliśmy, ale z tych początków urosły też później niektóre mity. Ja resztą uważam, że fajnie popatrzeć na miejsca, jak np. wyglądały kiedyś, nie tylko w grze, ale nawet w rzeczywistości(np. u siebie w mieście na starych zdjęciach, mapach, co było X czasu temu w miejscu Y)
@tomtom666: powinno dać radę, jeżeli z płyt z racji wieku nie odpada samo z siebie "sreberko", moje prywatne zdjęcia niestety nie przetrwały z racji właśnie rozwarstwienia płyt jak i uszkodzenia dysku, na którym je trzymałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FoxX21: jako wielki fan tibijki będę czekać na kolejne ciekawostki. Im starsze tym lepsze. Tag zaobserwowany i czekam na więcej.
Namówiłem swoją narzeczoną do wspólnej gry, bardzo się jej spodobała mimo tego że nawet nie grała w simsy w dzieciństwie. W sumie to w nic nie grała a jak pokazałem jej tibijke to się zakochała.
( ͡º ͜ʖ͡º)