Wpis z mikrobloga

@wojmad: ja jestem tylko ciekaw jak dokładnie wygląda sytuacja. Nie chce mi się oglądać filmów mlecznego knura a może mamy jakiegoś specjalistę na tagu?;czy serio zabrali mu licznik? Jak wygląda procedura przywrócenia energii nie-kur**-slonecznej? Jak długo to trwa?
@PrezydentSmietnikow: wizja braku motoringu dla brata swej siostry musi być trauma jak Mariola z Enrique czy innym Mokebe "klaszczacy" jak u Rubika. Jestem ciekaw co wymyśla, może jakieś dyżury lateksów w domku bożym co by nic się nie odwaliło? Bo nie wiem co musieliby bembenowi obiecać by się ruszył i poszukał kwitow
@Anserys: Kononowicz nie opłacił rachunków, przyjechali zdjeli licznik. Kononowicz musi podpisać nową umowe na dostarczanie energi aby to zrobić musi przedstawić w urzędzie że jest prawowitym właścicielem domu może to być akt notarialny stwierdzający nabycie nieruchomości albo co jego dotyczy prawomocny wyrok sądu że odziedziczył majątek. Jak nie ma wyroku może sobie odpis zrobić w siedzibie sądu. O ile wogole przeprowadził jakies postępowanie spadkowe.