Wpis z mikrobloga

@janushek: kurła chciałem kupić jakiegoś nfsa żeby sobie na plejaku pograć w ścigałki na 2 pady - a tu wszystko dupa, tylko multi przez internet. Gdybym to wiedział to pewnie bym konsoli nie kupił bo i tak stary jestem na granie.
Underground

@Aoky: @NoKappaSoldier73: ciekawe na co by było narzekanie jakby 2 dziś miała premierę XDDDD a dla wielu dziadków to już klasyk i punkt odniesienia do "kiedyś było lepiej"

Szczerze to mi koło #!$%@? lata ta seria ale stylistyka jest imo fajna, wygląda jak mix Into The Spider-Verse i Initial D
Jeżeli gameplay będzie dobry i Frostbite da radę to pewnie będą dobre recenzje - ale może tak nie być,
@Desolator: bo need for speed to zawsze był ten sam film/odgrywany kotlet. No i mają swoją niszę fanów. Nikt kto chce realizmu w to nie gra tylko w GT/Forzę (realizm quasi-casualowy), albo w symulatory z prawdziwego zdarzenia.

To na #!$%@? im próbować odebrać rynek innym kiedy mają swój.
@janushek: Te elementy gameplaya co są w trailerze wyglądają fajnie, chociaż tej stylistyki graffiti trochę nie czuję XD Fajnie, że tylko na nextgeny, na liście aut jest parę klasyków, ale szkoda, że nie ma nic od Toyoty. Zobaczymy, ale wstępnie imo nie jest najgorzej.

BTW. podobno pomaga im Codemasters, więc mam nadzieję, że będzie widać ich wkład bo doświadczenie mają.
@janushek: A mi się podoba.

czuję ten styl z Undergroundu 2 gdzie zamiast aktorowych cutscenek jak w MW były komiksy. Tutaj też są komiksy ale animowane. Grę robi Criterion Studio a oni dobrzy są w ścigałki (burnout paradise) więc jeżeli nie #!$%@?ą modelu prowadzenia jak z nfs 2015 to będzie wreszcie duchowy następca Undergrounda 2.

Owszem jest tam dużo czarnoskórowego Łaka-maka-fą ale niestety czasy się zmieniają. 20 lat temu też dla
Pobierz SzubiDubiDu - @janushek: A mi się podoba.

czuję ten styl z Undergroundu 2 gdzie za...
źródło: comment_16650893391BqV3G4OPaXw9kmCvDAKeK.jpg
@SzubiDubiDu: Imho też zajebiste. Unikalna fajna kolorystyka, zabawa formą, dynamicznie, dodatkowo wszystko jest koherentne z sobą i tylko podbija efekt. Wygląda na bardzo fun-oriented. Ale co najwazniejsze - to z trailera tego przynajmniej widze mocne postaranko.