Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@breakdown_: opie nieobliczalny debil ma do dyspozycji największy arsenał atomowy na świecie a Ty bekę z tego kręcisz? Zastanów się nad sobą obejrzyj pare dokumentów z Hiroszimy i Nagasaki i przemyśl trochę co robisz
Z usmiechem wspominam ludzi, ktorzy w marcu mowili, ze za chwile ta wojna nam tak spowszechnieje, ze zaraz kazdy bedzie mial ja w dupie.

Otoz nie tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@breakdown_: przecież wśród przeciętnych ludzi "z ulicy" dokładnie tak jest. Ostatnio mobilizacja odbiła się echem w mediach, ale poza tym nikt się tym nie interesuje na co dzień.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mial85: nad czym mam sie zastanawiac. Psychol ktory od 20 lat jedynie wszystkich straszy by osiagnac cele polityczne.

Tym razem straszy atomem, w tym samym celu. Jesli myslisz ze bede sie bal i tym samtm zachowywal dokladnie tak jak on chce to elo
@breakdown_: ze straszenia przeszedł do czynów to na pewno nie jest powód żeby się z tego nabijać należy ubić russka konwencjonalnie ale tak by nie eskalować bo na wojnie atomowej nie ma wygranych i przegranych
@breakdown_: Nikt nie wzial pod uwagę że na świecie jedyny naród tak znienawidzony przez Polaków, że aż mamy to w DNA to ruscy.

Zawsze Polacy się cieszyli jak sobie FR głupi ryj rozbijało. A dla każdego Polaka każdy martwy Rosjanin to dodatkowa godzina/dzień/rok/lata spokoju za wschodnia granica.

Dla nas to można rzec igrzyska, każdy normalny kraj bloku wschodniego tylko czeka aż się ta #!$%@? federacja rozsypie i całe to gówno pokroju
@mial85 szczerze ja byłem osoba która mowila znajomym że za #!$%@? putin ukrainy nie zaatakuje bo to by sie po prostu nie opłacało XD No cóż nie przewidziałem że jest aż takim świrem
@breakdown_ Mnie spowszedniała. Przez pierwsze dni siedziałem na wykopie, odświeżałem główną i czytałem wszystkie doniesienia. Teraz szybko rzucam okiem tylko na nagłówki, mam szczątkowe pojęcie o tym, co się dzieje na Ukrainie, i jest mi to praktycznie obojętne. Nawet ostatnie gadanie o nuku mnie nie rusza.