Wpis z mikrobloga

@G1G1G1 xDD jaki ja mam związek z onucą? Bo mam inne zdanie? Bo ukry nie są skłonni do łagodzenia wojny Bo zachód daje kasę i broń? Dzięki czemu zachód ma problem z gazem i energią? A ukraincy giną na wojnie?? Mam znajome Ukrainki i opowiadają ilu chłopaków wraca w trumnie lub ciężko okaleczonych bez rąk czy nóg. Ludzie na Ukrainie zwykli obywatele nie chcą już tej wojny nie masz pojęcia ilu młodych
@gtk90 xD pogadaj z ukraińcem żyjącym na Ukrainie tak jak ja rozmawiam. Każdego roku zatrudniam ich około 60 osób wielu przyjeżdża od 10lat więc jakoś się znamy i czasem rozmawiamy zwyczajnie jako dobrzy znajomi. To co mówią media to jedno a to co jest zeczywiscie do dwie różne pary kaloszy. Nie mam w tym biznesu żadnego ba nawet mam chłopaka co uciekł z ua bo jak sam mówi "wolał by służyć za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
@SzotyTv: w samym Budapeszcie Orban nie jest specjalnie lubiany. Trzyma go potężny kolesiowski układ, który stworzył oraz poparcie prowincji i Węgrów mieszkających na terenie dawnych Wielkich Węgier, którzy mogą głosować w wyborach. Przy czym prowincją są całe Węgry poza stolicą - można to przyrównać do Warszawy otoczonej Podlasiem.
@G1G1G1 Ps do twojego przykładu gdyby miało stracić życie lub sprawność pół powiatu w takiej walce napewno ludzie by ogarnęli i to przeżyli. W międzyczasie ogarniając siły i środki by wokoncu cie #!$%@?ć. Ale najpierw pokój zgromadzenie konkretnych sił i #!$%@? a nie wykrwawianie się
@Miska-ryzu: jesteś onucą, bo #!$%@? jak onuca. Powołujesz się na młodych Ukraińców jakby ci było och żal, a jeszcze kilka komentarzy wyżej wyzywasz ich od "upaińców". Jesteś zwykłym spasionym śmieciem powielającym ruską propagandę, bo jest ci na rękę. Nie żal ci tych młodych ludzi. Żal ci jedynie, że nie masz już taniej siły roboczej do #!$%@? w polu czy innym kołchozie, który prowadzisz. Ha tfu i usuń konto.
Każdego roku zatrudniam ich około 60 osób wielu przyjeżdża od 10lat więc jakoś się znamy i czasem rozmawiamy


@Miska-ryzu: tak tak, a ja dorabiam jako dyplomata i wszyscy Ukraińcy z którymi rozmawiałem to chcą doj3bać każdego Ruska na ich terenie i nie mają ochoty oddawać ani skrawka terenów

Takie twoje anegdotyczne #!$%@? wyssane z palca jest tyle samo warte co moje - gówno xD Statystyki, badania i czyste dane. A nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzotyTv: #!$%@?ć go ale jak akurat w to miejsce warto się wybrać wieczorem, kawałek za bramą przez która przechodzi jest fajny widok na pięknie oświetlony Budapeszt. Najlepiej zabrać ze sobą palinke i tam na górze sobie strzelić