Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie pogladowe do #rozowepaski
Jak bardzo nieatrakcyjne waszym zdaniem jest posiadanie u faceta sporej niedoskonałości w postaci naczyniaka (można wygooglować, ale pokrótce jest to czerwono-różowa całkowicie gładka, podskórna plama na skórze, przypomina średnio zaawansowane oparzenie) na nodze (bardzo wyeksponowane przy krótkich spodenkach)

Mam to od urodzenia (komplikacja przy porodzie) I mimo wieloletnich kompleksow na tym punkcie dopiero teraz (21 lat) mogę pozwolić sobie na potencjalne usunięcie, jednak sam proces jest stosunkowo drogi, bolesny a przede wszystkim nie ma żadnej gwarancji że blizna po usunięciu na tak dużej powierzchni będzie wyglądała lepiej.

Pytam tutaj bo grupa znajomych okazała się mocno niereprezentatywna, czułem że każdy odpowiadając skupia się tylko na tym żeby nie zrobić mi przykrości.

#zdrowie #niebieskiepaski #medycyna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6341867e5c6979540eeff30c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
Kluska Roman : Jak jakaś różowa będzie miała z tym problem, to ją olej ciepłym moczem na siedząco.
Mam znajomych w tym, 3 kobiety i 4 mężczyzn posiadających to samo co ty.
Wszyscy z nich mają gdzieś to co ktoś o tym myśli.
Porównać to można do prosaków na penisie, wyedukowani wiedzą że jest to niegroźne dla zdrowia a jedyne co, to estetycznie #!$%@? wygląda trochę inaczej.
Usuń wpis. Idź spać.
---
  • Odpowiedz