Wpis z mikrobloga

Moja opinia o #hempshot "Underground" od @Palexpres:
Pierwszy, zdecydowany plus to smak i jego dalsze odczuwanie - od pierwszego momentu czuć rześkim cytrusem, nie ma efektu "ulepu", nie "siedzi to na gardle" - z braku lepszego określenia - a miałem trochę takie wrażenie przy amnesii :/ Akurat spożywałem przed oglądaniem filmu z różową, no i dawno nie byłem tak skupiony-odprężony przy tego typu aktywności ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest luz, ale bez efektu wbicia w fotel, jest za to przyjemny relaks i jednoczesna chęć do działania, wytężenia trochę szarych komórek, zrobienia czegoś ze sobą tak o. Fajna opcja na wieczór, zdecydowanie polecam, sam raczej jestem fanem waporyzacji czy palenia, ale lubię od czasu do czasu zarzucić ciastko czy w tym wypadku takiego szota, jako odskocznię, bo jest to jednak wrażenie nieco inne, ale na swój sposób równie fajne. ;)
#wykopjointclub #cbd
  • 2
Cały, ale nie na raz - tego raczej nie polecam. Raz zrobiłem coś takiego z blueberry i jak się załadowało, to przez pół godziny myślałem, żeby dzwonić po pomoc xD imo najlepiej wrzucić połowę, poczekać z godzinę i wtedy decydować, co dalej.