Wpis z mikrobloga

@userrrr: były sklepy z szerszymi alejkami i lepszym asortymentem i obsługą jak np. Piotr i Paweł i padły, a biedra z paletami w przejściu dalej działa. Polaczek nie oczekuje poziomu i jakości. Polaczek ma mieć tanio
@userrrr: ach ten wasz "mityczny" lidl. Syf w sumie chyba bardziej zależy od konkretnego sklepu niż ogółem marki. Ostatnio podczas stania w korku stwierdziłem, że odwiedzę waszego lidla i chyba ostatni raz. Niemiecki sklep, niepłacący podatków w Polsce. Palety na palecie. W tym dwie akurat tam gdzie stała kolejka do jedynej otwartej kasy. Stałeś w kolejce = nie było przejścia do całej alejki. Zamiast otworzyć drugą kasę, kilku pracowników wykładało towar,
nich w sklepie mozesz swobodnie robic zakupy bez przeciskania się między paletą z towarem


@userrrr: a byłeś chociaż w tych innych. Sytuacja nie jest taka zła jak w Biedronce, ale na pęczki przykładów, że w innych sklepach stosuje się podobne praktyki a szczególnie to w Lidlu
@Kluskislaskie Smutne jest również to ze Biedronka i Lidl to obcy kapitał a opanowały Polactwo kompletnie jeżeli chodzi o spożywkę.Jeszcze coś się Dino broni na wioskach ale czuję że to kwestia czasu aż ktoś ich kupi.Sam mieszkam za granicą i obecny jest tu Lidl lecz swieci on pustkami i ludzie wybierają jednak chętniej sklepy z krajowym kapitałem które az pękają w szwach.
@userrrr

@Kluskislaskie: Dlaczego tylko biedronka jest taką inwalidą, ze nie potrafi ogarnąć własnego asortymenrtu i ma burdel w własnej placówce? Jakoś lidl, aldi, kaufland, auchan i innw sklepy nie mają problemu z wyłożeniem towaru na półkach, dzięki czemu u nich w sklepie mozesz swobodnie robic zakupy bez przeciskania się między paletą z towarem, a alejką ¯_(ツ)


Bo Biedronka to sklep dyskontowy, a takie sklepy z założenia miały być przede wszystkim
Ja nie wiem do jakich biedronek wy chodzicie, u mnie wszystkie są czyste, czasami tylko towar stoi i wkurza, ale w Kauflandzie też czasami stoi ¯_(ツ)_/¯

Niektóre są ciasne, to fakt, ale coraz mniej takich spotykam

Syf obserwuje tylko w okolicach jakichś świąt, kiedy jest ogrom ludzi
@userrrr: > Jakoś lidl, aldi, kaufland, auchan i innw sklepy nie mają problemu z wyłożeniem towaru na półkach,

Ta, na pewno. Akurat Lidl to taki sam syf jak biedra i do tego masa spleśniałych albo psujących się warzyw i owoców
@zwodek: Gdyby miała być sprzedaż "prosto z palet" to by wyglądało to jak w tym ruskim sklepie, który właśnie sprzedaje towar prosto z palet, to że jest to dyskont to nic nie tłumaczy, a argument, że oszczędzają na personelu to się nazywa wyzysk i tym zajmuje się Inspekcja Pracy