Wpis z mikrobloga

#footballmanager

Potrzebuję porady.
Śląsk Wrocław rok 2025, wszystko fajnie, nieźle idzie mi w pucharach, MP, PP itp.
Natomiast nie mam absolutnie żadnej stabilizacji składu. Dobrych graczy nie mogę kupić bo nie chce przyjść i skauci o większości niezłych grajków mówią jako o słabszych niż mam w składzie.
A za to gracze z potencjałem po roku odchodzą bo mają oferty z lepszych klubów. Obecnie testuje taktykę 0 transferów wychodzących i atmosfera w szatni fatalna. Jakbym grał Realem czy City byłoby łatwiej a z ligii polskiej każdy chce uciec więc jak mam podnieść poziom klubu, reputacji i samej ligi.

Jakieś porady?
  • 4
Jakieś porady?
Wygrywaj, wygrywaj, wygrywaj.

Ale tak generalnie - pewnego poziomu polnisze ekstraklapen NIE przeskoczysz. I już.
Po drugie - liga stanie się atrakcyjniejsza, jeśli twoi rywale z ligi też coś w Europie ugrają (COKOLWIEK). Samemu ciężko coś zwojować, nawet z ligi mocniejszej. No chyba, że grasz w Premierczips, to ona z zasady jest najnaj, bo tak sobie twórcy ubzdurali (mimo, że gra tam mnóstwo rzeźników i drewien).
Gracze z wysokim potencjałem
Jakieś porady?


@marekrocki2: Nie przywiazuj sie do pilkarzy, pamietaj ze nie grasz w dobrej lidze, nie jestes znanym klubem, wszyscy traktuja cie jak przystanek w karierze. Wiec najwazniejszym twoj zadaniem to zawsze miec liste pilkarzy ktorzy beda wstanie zastapic twoich obecnych i posiadanie odpowiednich klauzl w kontraktach zeby z kazdym odejsciem miec kase na zakup zastepcy.