Wpis z mikrobloga

Dobra natan bo ja widze, ze ty sie bardzo plączesz w tym co mówisz i widac ze jesteś zagubiony, kurde widzowie przestańcie pisać na czacie o polaku i aferze, to wymyslili ludzie na pewnym forum co mnie nie lubia i adriana raczej tez, dobra przejdźmy dalej, wiki bo ty tak malo mowisz, widze ze na instagramie wstawiasz bardzo odważne zdjęcia hrum hrum zwyrolskie tematy widzowie hehe, co ty myslisz o only fans? Bo ty tez mowilas, ze miałaś kompleksy piersi a teraz je bardzo eksponujesz, moze opowiesz jak sie pozbyłaś kompleksów, ogladaja nas mlode kobiety, moze mozesz im pomoc.
#famemma #wardega
Pobierz Heekate - Dobra natan bo ja widze, ze ty sie bardzo plączesz w tym co mówisz i widac ...
źródło: comment_16653412031XpUHhJIihvj1Y7iXiAtED.jpg
  • 10
@essos: arab zapytal wardegi czy jest zwyrolem po tym jak na ktorejs konferencji ciagle o cos dziewczyny pytal. Stad sie wzial caly mem(a może prawda?) o tym że wardega to zwyrol
arab zapytal wardegi czy jest zwyrolem po tym jak na ktorejs konferencji ciagle o cos dziewczyny pytal. Stad sie wzial caly mem(a może prawda?) o tym że wardega to zwyrol


@essos @gsl7: Dziewczyny pytał? Raczej było ogólnie drążenie tematu jakiegoś, takie męczenie szczegółów. Właśnie to nic z dziewczynami ani z seksem.