Wpis z mikrobloga

@Mysteri0nke: Nie mowię, że to co on mówi (albo ta Ukrainka o ile istnieje) to prawda, ale nie wydaje mi się to jakieś bardzo nieprawdopodobne. Moja znajoma z Ukrainy, która mieszkała w Polsce, po ataku ruskich 24. pojechała na Ukrainę dosłownie na kilka godzin. Zjadła obiad, postała trochę w kolejce na granicy i wróciła do Polski jako uchodźca XD, nie wiem jak to wyglądało szczegółowo, ale kilka chwil później już mieszkała
@essos: Ja ci akurat wierzę.Obserwowałem kiedyś na insta loszkę z Chersonia i w połowie marca siedziała już sobie w okolicy Mediolanu razem z cała rodziną i jakimiś innymi lachonami.Co dzień dodawała na instagrama relacje 50/50 obrazy z wojny i inne takie przemieszane ze zdjęciami jak sobie zwiedzają Mediolan.W czerwcu była już pod Stuttgartem na jakimś mieszkanku ładniejszym od mojego.No ale niestety zrobiła wtedy konto prywatne
Własnie pisalem se z taką jedną Ukrainką która opowiadala mi jak to sobie podróżuje od rozpoczecia wojny i dotychczas żyła w 6 krajach,

.Obserwowałem kiedyś na insta loszkę z Chersonia i w połowie marca siedziała już sobie w okolicy Mediolanu razem z cała rodziną i jakimiś innymi lachonami.Co dzień dodawała na instagrama relacje 50/50 obrazy z wojny i inne takie przemieszane ze zdjęciami jak sobie zwiedzają Mediolan


@Don_Hollywood: @essos: no
@essos: dziękujemy za informację. Za to mój szwagier mówi, że ostatnio rozmawiał z kimś z ministerstwa i wkrótce będzie w Polsce dochód gwarantowany na poziomie 5 tys złotych dla każdego Polaka :) ekstra nie?!
@essos: i bardzo dobrze! Niech podróżuje. Coachsurfing. City breaks. 25 stopni w Barcelonie. Wszyscy pomagają. Wspierają. Fajnie byłoby dołączyć ? No problem. Tylko dla was to już szybka mobilizacja, dekapitacja dronem w okopie a potem wpadajcie tam do nas do Europy na drinka ruskienonuce xD