Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Cześć gracze!
Z okazji Dnia Gier Planszowych życzę Wam mnóstwa emocji, wgranych potyczek, sukcesów kooperacyjnych i mnóstwa golda na nowe itemy w Waszych biblioteczkach()
Pochwalcie się w tym poście jak dziś świętujecie ten dzień. Co na stole, co zamówione, co właśnie odebraliscie, półki wstydu ... Nie oszczędzać nikogo i niczego. (σ ͜ʖσ)

Ja dziś jeszcze sam nie wiem co wyciągnę, ale na pewno nie będzie to nic krótkiego.
A na fotce Odmęty Grozy - świetna propozycja dla większej liczby graczy ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
#grybezpradu #gryplanszowe #planszowki #gry #chwalesie
Pociongowy - Cześć gracze!
Z okazji Dnia Gier Planszowych życzę Wam mnóstwa emocji, w...

źródło: comment_16653947655LPNB5SMzACibU83h1o1GD.jpg

Pobierz
  • 11
półka wstydu rośnie co miesiąc o kolejny tytuł, w drodze bliżej niż dalej Aeon Trespass: Odyssey, Witcher, Nemesis Lockdown, Robinson Crusoe (ta z gamefound), ISS Vanguard, który przyjdzie za sto lat i SG do Etherfields może na wiosnę. A na stole od premiery 2 fali KS Tainted Grail, w którego sobie gram na spokojnie solo i z racji święta dzisiaj w niego grał dalej
@Pociongowy: Kupiłem chyba zaraz po polskiej premierze. Bardzo mi się spodobała, bo z jednej strony to typowy worker placement, z drugiej jednak masz sporą księgę przygód, które wprowadzają odrobinę klimatu RPG, więc atmosfera w grze nie jest taka monotonna. Książeczka z przygodami jest ograniczona, więc po jakimś czasie i przyjemność z gry też naturalnie spada. Wyszedł jeszcze sequel: Bliżej i Dalej, ale już nie kupowałem.

Aktualnie odpalam ją okazjonalnie w raczej