Wpis z mikrobloga

@krne: za wrzesiem bylo 15 tys z groszami, pisalem niedawno, moze tam z mlecznych szotow i dolewki troche jeszcze wpada, to sobie podziel to teraz, jaki z niego milioner niby, z fb czy discordow lub tik tokow nie wiem czy maja cos, oprocz naganiania wyswietlen
@Jim2Lahey:

a z jakiej racji ma pokazywac? przeciez jest pywatna osoba, a nie jakas fundacja, ngo czy organizacja rzadowa, bo tak pare wykoopkow chce? :D


Problem ze sradkiem jest taki, że jak kanał prowadził Mexicano, to rudy wymagał od niego żeby ten pokazał dochody z kanału. Teraz jest już "z jakiej racji ma pokazywać"... XD
@MecenasMarcinNajman: poza tym co miesiac te wplywy sa inne, wydatki Konona sa inne itd. wiec tu raczej trzeba by podawac roczne jak cos, teraz badz sobie takim S., myslisz, ze Ci bedzie za caly rok wszystkie faktury jakie mial Konona liczyl bo nie ma innych zajec? albo rachunki a same taksowki, jak ten i po pare razy dziennie potrafi nimi zapier..... odkad mu prawko zabrali?
@KapitanTorpedal: ok z tymze to juz nie moja sprawa :D ja tylko tlumacze, ze nie ma opcji by mial30k. ale jak Slawek by zlikidowal kanal mlecznego a Konon by sobie sam/lub jemu ktos zalozyl nowy i ladowal swoje wysrywy sam do kamery to by % mial taki sam pewnie spadek widzow jak Meksyk bo content i widownia sie zmienila
@MecenasMarcinNajman: a kto Ci broni wziac auto w leasing? wiesz, ze Szkolna tak poza tym to nie ich jedyny dochod? jakby Konon tyle nie przezarl albo przez lenistwo tyle kasy nie szlo na lekarzy, leki, pielegniarki prywatne, to by moze i tez na jakas klase srednia se przez te lata uzbieral, poza tym skad on wiesz ile w rzeczywistosci ma a ile Wam pokazuje? znasz bezrobotnego co ma 3 auta kolo