Wpis z mikrobloga

Upadek Amerykańskiego Snu

Polecam . Proste i szybkie wytłumaczenie działania systemu finansowego NMT, które powinni załapać nawet retoryczny Janusz i Grażyna. Promujcie to.

Również dla pokolenia millenialsów, bo oni wypełniają czas prostą rozrywką, której mają ile chcą i takich rzeczy nigdy nie ogarną w tradycyjny sposób.

To nie atak w waszą stronę, doskonale wiecie że nie ogarnięcie żadnej książki na ten temat np. "Wojna o pieniądz" (polecam, światowy bestseller), więc obejrzyjcie przynajmniej to ()/

#ekonomia #inflacja #pieniadze #gielda #bitcoin #kryptowaluty #nieruchomosci
  • 25
@Shashek: wątpię żebyś czytał, bo to co piszesz to kompletne farmazony. Pewnie przeczytałeś gdzieś taką opinię z dupie i ja powtarzasz.

W tej książce nie ma żadnych teorii, przecież ona opowiada historię powstania obecnego systemu finansowego zaczynając od Anglii ok 400 lat wstecz, kończąc na dniu dzisiejszym. Tam są tylko powszechnie znane i niepodważalne przez nikogo fakty historyczne...

A ty twierdzisz że teorie spiskowe na miarę ufo? ( ͡° ͜
Pobierz cyberpunkbtc - @Shashek: wątpię żebyś czytał, bo to co piszesz to kompletne farmazony...
źródło: comment_16654964566u8XdBvhj7ijfe564INOMs.jpg
nie zaczynasz bo nie chcesz czy nie zaczynasz bo nie masz czym?;> bo zacznij od zawrotnej przepustowości BTC albo od tego jak się dobrze skaluje...


@Lecislav: ty nie masz o tym pojęcia dziecko a ttakie wysrywy oram tu dzień w dzień od lat... Z resztą mnie znasz i dobrze o tym wiesz. Nie che mi się codziennie każdego Janusza shitow wyjaśniać z tego samego. Ile #!$%@? można? Chcesz odpowiedzi na resztę
cyberpunkbtc - > nie zaczynasz bo nie chcesz czy nie zaczynasz bo nie masz czym?;> bo...
@cyberpunkbtc: rzucasz tylko hasła, ale jeśli rzeczywiście miałeś styczność z LN to wiesz że potrzeba dużego nakładu pracy na zapleczu sieci( odpowiednie ilosc kanalów ich polaczenie,balans środków itp.) i nie masz żadnej gwarancji ze ta siec spełni chodź ułamek deklarowanej funkcjonalności.

i taka uwaga: BTC może być dobry projektem kryptograficzno-programistycznym ale niekoniecznie ekonomicznym.

własnie, masz swoj node w LN? czy tylko jestes handlowcem-marketingowcem cyfrowego piniondza?( ͡° ͜ʖ ͡°
@Lecislav: jakich nakładów pracy? Pobranie portfela w minutę to ciężka praca? Kto nie miał styczności z LN? Obecnie mam noda ln i jednocześnie cztery portfele na telefonie. Ale #!$%@?...

tzw. NAGANIACZ XD


@Lecislav: jesteś upośledzony? Przecież w tym wątku cały pierwszy post do ciebie był o krytyce naganiactwo. No i sprzed tygodnia:

https://www.wykop.pl/wpis/68005747/nie-rozumiem-jak-mozna-kogos-namawiac-do-kupna-inw/

I czarno, bo już żałosne i męczące to jest....