Wpis z mikrobloga

To co się #!$%@?ło w tej scenie to czysta perfekcja.


@TechnoYoda: Facet go grający zasługuje na kilka wazoników na wielu festiwalach fimowych. Świetna rola, ale i świetna charakteryzacja "postępującej starości". Ciesze się, że jest ten serial ratujący tydzień z "Pierścieniem Władzy" ..który nie wiem jest dla kogo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TechnoYoda: Nie rozumiem opinii, że niby nie pasował do roli króla. Przecież on zagrał dokładnie tak, jak miało być. Viserys był bezkonfliktowym, ciepłym, z wielkim sercem, kompromisowym człowiekiem, ale jednak nieasertywnym i słabym królem. I takim go zagrał.
  • Odpowiedz
@niewiempoco: w zeszłym tygodniu wielki odcinek batalistyczny RoP został pobity przez bójkę dzieciaków. Tutaj, cokolwiek było w pierścieniach, przez spacer starego człowieka.
  • Odpowiedz
@TechnoYoda: Dodam, że upadek korony nie był w scenariuszu i Daemon sam z siebie podszedł i pomógł. Spodobało się to reżyserowi i postanowili zostawić.

When we were shooting that — I think the rehearsal again, the first day — the crown fell off of Paddy's head and Matt picked it up and we just kept going. We didn't stop [filming]. There was a discovery there of this moment. So then the
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@TechnoYoda: nawet dwie ligi wyżej niż pierścienie władzy, może nie jestem wielkim znawcą fantazy i czytałem tylko trylogie tolkiena a z uniwersum got dosłownie nic ale pierscienie władzy znudziły mnie po czterech odcinkach i już ich nie oglądam
  • Odpowiedz
@SzalonyDziobak: Daemon przede wszystkim kocha swoją rodzinę i nigdy nawet nie dał nikomu obrazić Viserysa, pomimo jego własnej krytyki w stosunku do niego (przykładem rozmowa z Corlysem w 2 odcinku).
  • Odpowiedz
i gdy Daemon, tak ten Daemon który wiecznie zwaśniony z królem, pomaga mu przy ostatnich stopniach


@TechnoYoda: tu jedno ale - Daemon był zawsze specyficznie lojalny wobec brata i domu Targaryen. Pamiętam scenę która na mnie zrobiła wrażenie - spiskował akurat z Corlysem w sprawie sojuszu i Corlys obraził króla. Daemon go zastopował: "Ja mogę o nim tak mówić. Ty nie.".
  • Odpowiedz