Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
cześć, chciałbym zacząć ćwiczyć i poprawić nieco swoją sylwetkę, aktualnie 185 i 75 kg, trochę ulany brzuch i małe lapy, co polecacie? dodam, że na początku chciałbym zacząć trenować w domu, ale nie mam żadnego sprzętu, mam kupić jakieś hantle, gumę? na siłownie na razie nie chce chodzić ze względu na to, że jestem totalnie zielony w tym temacie, nie mam też kogo ze sobą na siłkę wziąć żeby mi pokazał technikę ćwiczeń, a trener personalny kosztuje. #silownia #gym #fitness

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634573eec327744791406c4f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Po primo: i dlatego powinieneś iść na siłownię, na początku wykup sobie trenera, ogarnie ci jakiś lajtowy trening, porobisz nawyki, trochę techniki. Od tego jest siłownia, żeby poszedł tam ktoś kto nie jest #!$%@?. Trener kosztuje, ale zdrowie też.

Jak już się uparłeś, że najpierw zrobić formę i dopiero potem na siłkę to Oliver Lafat Trening siłowy bez sprzętu - to na początek, żeby organizm się przyzwyczaił do wysiłku. A
@AnonimoweMirkoWyznania: Niezależnie od tego ile masz lat trener to dobra opcja. Oczywiście ktoś w miarę ogarnięty. Nie musisz iść od razu na prowadzenie na rok. Kupisz z 5-10 treningów max to Ci na początek wystarczy, a a na samej siłowni też poznasz ludzi. Jak ja zaczynałem chodzić na siłownię to w moim wojewódzkim mieście nikt jeszcze nie słyszał o czymś takim jak trener personalny, a zawsze było kogo podpytać na miejscu.