Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kulek1981: Dlatego uważam że matura powinna być otwarta tak że każdy może wejść z ulicy i zdać po wcześniejszym zapisaniu i symbolicznej opłacie (kilka złotych by ludzie nie spamowali) i dopiero zdany egzamin powinien dopuszczać do głosowania. Matura moim zdaniem jest idealnym egzaminem. Na sali wszyscy są równi a poziom trudności jest dobrany akurat tak, by każdy z minimum zainteresowania zdał bez problemu. Jednocześnie wymaga znajomości choćby podstaw statystyki, matematyki, języka
@nonszalancki: Za dzieciaka jak poszedłem do pierwszej roboty to robił ze mną parę lat starszy patus. Gość po pierwsze wypłacie zniknął na 2-3 dni i potem wrócił i opowiadał mi że się naćpał i poszedł na maszyny grać i #!$%@?ł całą wypłatę w ciągu jednej nocy.

Niewyobrażalne dla mnie jest wrzucać tam dyszkę nawet bo strata hajsu, a są ludzie którzy wierzą że pomnożą hajs i wrzucają po 3k jak tamten
@Kulek1981: oczywiście że tak, nie rozwiązuje wszystkich problemów demokracji (do tego każdy musiałby mieć wszechstronne wykształcenie i doświadczenie z zakresu polityki, ekonomii, medycyny itd) Jednak odsiewa najgorszy, najbardziej destruktywny, podatny na manipulacje element. Wydaje mi się że dla chcących, poprzeczka nie jest zawieszona zbyt wysoko. Dzisiaj Grażyny które z kalkulatorem nie potrafią policzyć 20% z liczby x decydują jakie będą programy socjalne i kogo rząd opodatkuje XD
@nonszalancki przecież ta maszyna jest zaprogramowana na to, żeby zarabiać. Więc logiczne jest, że osoba grająca musi tracić. Wygrać można grając raz czy tam dwa razy. Im więcej gier tym większe prawdopodobieństwo strat (łącznie), które rośnie do 1 wraz z ze zwiększaniem liczby zagrań. Trzeba być amebą, by tego nie rozumieć i w to grać więcej niż kilka razy.
@jamajskikanion: #maturatobzdura, zobacz ilu socjalistów jest po gównokierunkach.


@Kulek1981: A ilu po najlepszych uczelniach na świecie... Co to za gównoargument.

Dzisiaj Grażyny które z kalkulatorem nie potrafią policzyć 20% z liczby x decydują jakie będą programy socjalne i kogo rząd opodatkuje XD


@jamajskikanion: I jak taka Grażyna nie będzie mogła zagłosować to jaki interes będą mieli politycy, żeby prowadzić swoją politykę dla niej i miliony jej podobnych? Oczywistym