Wpis z mikrobloga

Simanko zwolennicy konfederacji

Chciałbym tylko wam przypomnieć, że każdy rozumny człowiek się wami brzydzi
Brzydzi się waszym zamordyzmem. Waszą chęcią upaństwowienia kobiecych pochw. Waszą nienawiścią do osób o innej orientacji. Waszą nienawiścią do Czarnoskórych, Azjatów, Mulatów. Waszą nienawiścią do Ukraińców.
Normalni ludzie brzydzą się waszą miłością do zapędów totalitarnych, waszą miłością do rosji, waszą chorą miłością do broni i strzelania do każdego, kto na was krzywo spojrzy. Ludzie brzydzą się waszą hipokryzją w kwestii podejścia do wolności gospodarczej. Waszym chorym spojrzeniem na rolę kobiet w społeczeństwie. Waszą nienormalną fiksacją na temat pedofilii.
Waszą totalnie antynaukowe i ignoranckie podejście do służby zdrowia

Cala Polska się was wstydzi i tylko czeka aż sobie rozwalicie głowę o próg wyborczy
Na na to czekam . Czekam również na to, że kiedyś przyjdą normalne władze, które osądzą wasze faszystowskie poglądy, bo tak ,wasza nienawiść do wszystkiego nosi znamiona faszyzmu.

#bekazkonfederacji #neuropa #polityka #ukraina #wojna
  • 50
  • Odpowiedz
@milymirek: Nie trzeba biegać z flaga Rosji i krzyczeć, ze chce żeby Rosja wygrała, żeby stwierdzić, ze ktoś jest rusofilem i powiela ruska propagandę.

Jakoś wszyscy to rozumieją tylko nie ty. Spotkania z niemieckimi nacjonalistami i apele o zdjęcie sankcji to jak rozumiem w ramach wsparcia Ukrainy tak?
  • Odpowiedz
Jakoś wszyscy to rozumieją tylko nie ty. Spotkania z niemieckimi nacjonalistami i apele o zdjęcie sankcji to jak rozumiem w ramach wsparcia Ukrainy tak?


@Gamtaro2: Czy sankcje na gaz skracają czas wojny i ilość ofiar? Nie wiem. Ty wiesz?
Dla mnie to temat otwarty. Jeden polityk twierdzi tak, inny inaczej.

Polska nadal kupuje ropę z Rosji? Bo nie wiem, bo niedawno pani z PiS coś nie potrafiła odpowiedzieć w tym temacie.
milymirek - > Jakoś wszyscy to rozumieją tylko nie ty. Spotkania z niemieckimi nacjon...

źródło: comment_16655604084s24n1TrKj6igAPPXpIeIR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
I na koniec tylko dodam, ze brzydzę się ruskimi onucami. Równie mocno brzydzę się fanatykami, którzy nie potrafią tego dostrzec i jeszcze ich bronią


@Gamtaro2: Ja myślę że zdrowo podchodzę, oceniam faktyczne wydarzenia i słowa, a nie rozpędzam się w ślepych emocjach jak np. ty tutaj przed naszymi oczami.
  • Odpowiedz
@milymirek: Nikt normalny nie twierdzi, ze brak sankcji nie wpływa w żaden sposób na wysiłki wojenne Rosjan.

Przestań już racjonalizować wybryki Brauna i przyznaj sam przed sobą ze Braun z korwinem powielają ruska propagandę.
  • Odpowiedz
@Gamtaro2: Czyli jak Braun chciałby kupować gaz, to jest onucą i to wydłużyłoby wojnę, a jak PiS kupuje ropę, to jest to tani zabieg erystyczny i nie warto o tym wspominać? Wcale to nie wydłuża wojny? xD
Zdaje się, że wali się twoje udawane emocjonalne nakręcanie naiwniaków do czystej bezmyślnej nienawiści do jednej osoby.
  • Odpowiedz
To jest jasne dla wszystkich. Teraz oceniamy działania Brauna w tym kontekście. Nie PIS, nie Jablonowskiego, nie Kaczyńskiego, ale Brauna.


@Gamtaro2: Najlepiej się ocenia przez porównanie. W zasadzie to w pewnym sensie jedyna forma oceny.

PS co PrzeKomentator napisał, że banika dostał?
  • Odpowiedz