Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie po prostu wasza roszczeniowość.


@kels: jaka roszczeniowość? xD bo jako młodzi dorośli zdajemy sobie sprawę z tego, że mieloniak na obiad i pół pokoju dzielonego z bratem albo starymi, to jest #!$%@?, a nie warunki do wychowania dziecka? xD

albo to, że rodzice są od tego, żeby dziecko wychować, wspierać w trudnych momentach, chwalić za osiągnięte sukcesy albo nauczyć go regularności w tym co robi? xD bo jedyną regularność
@kels: piszesz zupelnie jak moj toksyczny stary, narcyz i przemocowiec. Do dzis uwaza ze jest ofiara mojego “wywyzszania sie” i ze nie odzywam sie do niego bo skonczylam studia i wyzej sram niz dupe mam xD a prawda taka ze mial mnie w dupie i bylam mu potrzebna tylko zeby znalezc sobie kozla ofiarnego, wyzywal sie na mnie, przeklinal i wyzywal mnie codziennie, ponizal publicznie, nie szanowal, nie rozmawial ze mna
@Im_from_alaska: nie wiem do czego w ogóle uderzasz, przecież na screenie jest "dali wychowanie", więc zakładam, że OP oczekuje więcej - stąd roszczeniowość.
@good: co takiego napisałem konkretnie?
@Im_from_alaska: dzięki za tą garść bezcennych informacji, ale nie pytałem jak wygląda według ciebie "wychowanie" i domyślam się, że autor posta na screenie też miał na myśli co innego.