Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Państwu! ʕʔ
Organizujemy konkurs gitarowy #mirkoshredwars. Kto jeszcze ma ochotę dołączyć do zespołu w najbliższej, piątej już edycji? Żeby zgłosić się do konkursu, wystarczy napisać jednoznaczny komentarz pod wpisem, albo wysłać mi wiadomość prywatną. Do tej pory zgłosiło się 21 chętnych. W naszym konkursie uczestnicy rywalizują ze sobą w parach o to, który z nich nagra lepsze solo gitarowe do wspólnego backingu.

Po wcześniejszych doświadczeniach i rozmowach z uczestnikami, proponuję następujące zasady:
1) do kolejnej rundy przechodzi ten, kto uzyska przewagę minimum 5% w głosowaniu na Mikroblogu (inaczej dogrywka),
2) każda para będzie miała 48 godzin na wybór wspólnego backingu, po tym czasie podkład przydzielę ja (może zrobimy wspólnie listę backingów na takie okazje, z której mogłabym wybierać, albo losować?),
3) solówki powinny mieścić się w przedziale 30-60 sekund,
4) na nagrania będzie tydzień czasu, bliżej finału możemy ten czas trochę wydłużyć,
5) zakaz grania z plejbeku - na video ma być widać ten sam take, który słychać.

Możecie śmiało pisać, co o tym wszystkim myślicie. Jeszcze mamy czas na zmiany i doprecyzowanie zasad. Jest kilka spraw, o których chciałabym z Wami pogadać, zanim wystartujemy - napiszę o tym w komentarzach, żeby nie przedłużać tekstu tego wpisu.

#gitara #gitaraelektryczna #gitarabasowa #mirkoguitarwars #muzyka #tworczoscwlasna
dinkum - Dzień dobry Państwu! ʕ•ᴥ•ʔ
Organizujemy konkurs gitarowy #mirkoshredwars. K...

źródło: comment_1665572680g22hfy1h2z4OCTtdvqFISs.jpg

Pobierz
  • 95
@dinkum: Mysle, ze zwyczajnie zle sie z tym czujesz co zaszło i dlatego chciałem zakończyć temat pisząc do ciebie, ale widzę, ze się czegos obawiasz i wolisz temat urwać. A temat urwany nie jest zakończony i wraca.
@Kokos: Niestety, ale to tylko internet, w dodatku wykop. Nie wiem, jakiej ochrony oczekiwałbyś od @dinkum. Nie zauważyłem, żeby ktoś personalnie odniósł się do Ciebie. Chyba wszystkie komentarze dotyczyły solówki i umiejętności gry na gitarze. Na Twoim miejscu potraktowałbym to jako konstruktywną krytykę i zaczął pilnie ćwiczyć, albo powiedział sobie, że przecież nie jestem zawodowcem i mogę grać w ten sposób. Nie wiem, który komentarz tak Cię dotknął, że do
Nie wiem, jakiej ochrony oczekiwałbyś


@JohnnyBezEn: żadnej naprawdę, tak jak napisałem wcześniej - wiem, że nie mamy wpływu na ludzi i ten klimat. Mnie zabolało zwyczajnie to, że mówiłem wprost dinkum, że ekspertem to i ja może jestem, ale od regulacji gitary, a nie od grania solówek. No ale dałem się namówić, a potem jak dinkum dostała wideo to jak w warsztacie samochodowym - 'gwarancja do bramy i się nie znamy'.
@dinkum: elo

jeśli martwisz się o świeżaków, że sobie nie pograją, to może:
wszyscy, którzy już odpadli z konkursu mogą się nagrać do jednego z góry narzuconego podkładu z bieżącej rundy? każdy kto chce będzie mógł pograć więcej przed mirkopublicznością

takie rozwiązanie to oczywiście więcej roboty dla Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gdyby brakowało jednej głowy, to możesz mnie pinknąć, ale to licz mnie jako głęboka rezerwa
@dinkum: bardzo dobrze wiem o co mi chodzi, o czym starałem się napisać. Jeśli nie rozumiesz, chętnie porozmawiam z tobą na PW. Naprawdę nie chciałbym prowadzić konwersacji na poziomie podsyłania sobie memów, stać nas na więcej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kokos: nie mam ochoty na rozmowę z Tobą na pw. Po tym, co piszesz widzę, że stworzyłeś sobie alternatywną wersję rzeczywistości. Nie było żadnego długiego urabiania z mojej strony, nie przedstawiałeś się jako spec wyłącznie od regulacji gitar, ale jako ktoś z wieloletnim doświadczeniem, ekspert sprzętowy, uczestnik i organizator lokalnych imprez muzycznych i jamów. Nie było żadnego wyżywania się na Tobie. W tych zabawach ostre komentarze nie pojawiają się wcale bardzo