Wpis z mikrobloga

Możecie wyzywać od onuc, ale oglądając filmiki z p. Zelenskim jak przechadza się po ulicach Kijowa coś mi nie grało ze swiatlem i poszukałem na necie jakichś info. Kurde, byłby lekki smród gdyby się okazało, że przez większość czasu człowiek kreowany na bohatera narodowego siedzi sobie gdzieś w bezpiecznym miejscu podczas gdy jego ludzie umierają na froncie. Oczywiście nie neguje tego, że Ukraińcy walczą w słusznej sprawie i należy pomagać jak tylko możemy, ale czy moglibyście pomóc mi zweryfikować to co ten gość mówi na filmiku? #ukraina #rosja # wojna
GlupiTepyJuhc - Możecie wyzywać od onuc, ale oglądając filmiki z p. Zelenskim jak prz...
  • 116
@GlupiTepyJuhc: ten nocny filmik: może i green screen. Nawet jeśli, to co? Alternatywy może nie mieć, bo wnętrza pomieszczenia, gdzie przebywa, lepiej nie pokazywać ze względów bezpieczeństwa.

Dzienny filmik z "dziwnym światłem": skąd założenie, że słońce to jedyne źródło światła? Blenda albo lampa rozwiązują zagadkę.
@stiepanov: to żaden mój car, więc skoncz z takim pierol*em. Doskonale wiem co mówił i dla mnie to terrorysta i ostatnia kur. Co nie zmienia faktu, że chce znać prawdę. żyjcie sobie tutaj dalej sekciarze w tym swoim jednowymiarowym światku. Szkoda podejmować jakąkolwiek dyskusje
@ssauczo_pauczo: no nic z tego, pomyślałem przez chwilę, ze mógł sobie gdzieś tam za granicą siedzieć, ale po argumentach niektórych kolegów, że przecież przyjeżdżają
@GlupiTepyJuhc kolego bezrefleksyjnie piszesz we wpisie założenia typu "ale byłby smród jakby się okazało", "człowiek kreowany na bohatera" i to do filmu sprzed pół roku XD a zródłem jest ewidentnie skrajnie prawacki kanał.

Sam pchasz się w bycie onucą skoro nie zapaliła ci się czerwona lampka na te wszystkie bzdury a zapaliła ci się od tego co typ mówi na filmie.

To nie wina "sekty wykopków" (kolejne onucowanie) a tylko i wyłącznie
@ekanwro: wytłumaczę to tak, że Putina tam nie było i wkleili go pod green screena. Wiadomo nie od dziś, że ruskie się z propaganda nie cackaja i mają swoich za debili. Kwestionuje tylko to czy z nami nie robi tego samego zachód tylko skuteczniej i mniej perfidnie
@R2D2_z_Sosnowca: konto mam tylko po to by sobie taki wrzucać na czarną listę. Nie miałem zamiaru się udzielać, ale sprawa mnie zaciekawiła, więc
@JPRW: szczerze? to widziałem to jak oglądałem fragmenty tego w TV to oprócz światła podpadł mi zupełny brak odgłosów otoczenia, a przecież kilka metrów za nim pracuje ciężki sprzęt ps- ale nawet jakby tak było to jakoś mnie to nie dziwi- gość musi przeżyć
@GlupiTepyJuhc: o wsm ciekawy temat i totalnie zero zdziwienia, że taka osoba nagrywa coś na greenscreenie. Pewnie niedługo doczekamy się jakichś deepfakeów albo już są i o tym nie wiadomo XD. A wykopki jak zwykle musiały się zesrać na zwykłe pytanie...
typowy wykop jest typowy. Gość zastanawia się czy tak może być, czy nie, a oni cisną go od onuc x-D


@drippinsauce: ja nie mam problemu z samym zastanawianiem się. Faktycznie filmik wygląda podejrzanie. Problem mam jednak z następującą wstawką OPa:

Kurde, byłby lekki smród gdyby się okazało, że przez większość czasu człowiek kreowany na bohatera narodowego siedzi sobie gdzieś w bezpiecznym miejscu podczas gdy jego ludzie umierają na froncie.


Brzmi to