Wpis z mikrobloga

@onpanopticon zgodziłbym się z tobą, gdyby nie to że ten pomysł już został zrealizowany w praktyce w formie aplikacji webowej, jako grzyby.pl (załączam screen).

Zrobienie z tego apki to nie jest aż taki wielki skok.
Na tyle mały, że nawet taka aplikacja już istnieje:

https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_mareksnowarski.grzybypl

Czy mogę jeszcze jakoś pomóc?
( ͡º ͜ʖ͡º)
lonesloane - @onpanopticon zgodziłbym się z tobą, gdyby nie to że ten pomysł już zost...

źródło: comment_1665664159eDteiv98djrBPkloxzE2rX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eugeniusz_geniusz: jak tylko skończę uczyć się podstaw pythona to biorę się za tą apke. Muszę tylko nauczyć si wykrywać grzyby po zdjęciach.
Wysyłajcie mi fotki waszych grzybów
  • Odpowiedz
A tak na poważnie - autorowi chodzi chyba o coś w stylu mapy występowania grzybów jaka jest gdzieś tam w sieci i użytkownicy portalu grzybiarskiego umieszczają na niej kto ile grzybów na godzinę zebrał zaznaczając dokładną lokalizację


@LubieChleb: Oczywiście, tylko tam jest przybliżenie rzędu całej gminy czy nawet powiatu, bo zapewne mówisz o grzyby.pl. A miejscówki bywają niewielkie i ktoś zbierze na 100 metrach 3 wiadra, a ktoś pół dnia dookoła
  • Odpowiedz
@lone_sloane: Tak tak, ja znam tę stronę i nawet mam wykupione członkostwo, bo jestem "grzybiarzem" ;) Tylko że to jest zupełnie inne niż w zamyśle. I tak naprawdę informacja jaką się dostaje to - że na obszarze 50 kilometrów pojawiły się grzyby gdzieś tam. To może pomóc tylko i wyłącznie w wiadomości czy ogólnie są grzyby, czy nie ma i tyle. A nie wskazać miejsce gdzie zbierać.
  • Odpowiedz