Wpis z mikrobloga

Petycja do #moderacjacontent o zaprzestanie mowy nienawiści i wywoływania pogardy, wobec społecznie wykluczonej grupy i mniejszości --, czyli używania słowa "incel". Wywołuje to negatywne uczucia i przyczynia się do prób samobójczych u wielu młodych nastolatków.

Zamiast incel, należy używać słowa "i-word", albo osoby poszkodowanej seksualnie.

#przegryw też wołam.

Na nienawiść i pogardę nie może być przyzwolenia na żadnym szanującym się portalu, a zwłaszcza takim jak Wykop.pl.
Należy natychmiast zmienić regulamin.

Liczę też na empatię liberalnej części wykopu #neuropa @herzyk_wieczorkiewicz

Kto jest za walką z nienawiścią wobec wykluczonych i zmianą regulaminu?

  • Za 52.6% (10)
  • Przeciw 47.4% (9)

Oddanych głosów: 19

  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wypok312: czyli Norman wyzywać przegrywa nie może
Ale przegryw Normana tak?
No ciekawie się bawisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy do tego mamy jeszcze dodać parytety #!$%@??
50% stanowisk dyrektorskich dla przegrywów?
Dodatkowe punkty do rekrutacji na studia?

Przegryw czarnym wykopu
Mentalnie i filozoficznie
Wszystko jest winą każdego tylko nie jego
@wypok312: Incele nie chcą żadnej pomocy. To są przeważnie osoby przepełnione nienawiścią do innych i do tego w pełni narcystyczne. Dla nich istnieje tylko słowo „ja”. Wiele osób na tym portalu wyciągało rękę w ich kierunku i próbowało pomóc. Za każdym razem ta ręka nie tylko była odtrącana ale jeszcze pogardzana.
Osobiście spotkałam się z pogardą tylko dlatego, że starałam się kogoś pocieszyć czy pomóc. I to nie raz i nie
@wypok312: Tak. Jeśli takie osoby byłyby przepełnione nienawiścią. Poza tym słowo „przeważnie” zostało tutaj użyte. A w końcówce mojego postu: „nie pakuje wszystkich do tego worka”
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
@Sin-:
Nie byłaś szczera i oni to widzieli:

Może nie byłaś szczera i to wykryli. O czarnoskórych byś takich rzeczy publicznie nie pisała. Dlatego nie jesteś szczera.


Uznali że ich manipulujesz/oszukujesz.
@rewy: Nie piszę, że każda porada miała sens albo pomogła. Czasami mogła nawet zaszkodzić. To jest jednak tylko wykop i różni ludzie tutaj uprawiają swoją filozofię.