Wpis z mikrobloga

@Myyychaal_1997: Z presją na bani nagrywa filmy jak zapłaciła za ciuchy 2000 zł, mówi co najmniej tak jakby miała tworzyć produkcje pokroju mrbeast. A ona nagrywa swoją mordę jak jedzie pociągiem albo je pizze.

Gardze takimi influenserami co życia nie znają a ona jeszcze ci powie, że jest #!$%@? robotą i ma dwie asystentki co by jej wymyśliły scenariusz do filmu jak gra w uno z całą śmietanką

Życzę takim gwiazdeczką
@kodecss: Ja już nie mogę słuchać tych wypowiedzi. Przeczytałem, że Murcix powiedziała, iż wszystko się zgadza, jest świetnie tylko jest problem, że ona nie wytrzymuje czegoś mentalnie i ma presję na bani. No ludzie kochani, mentalne problemy w tym kraju to mają ludzie, którzy są bezrobotni, mają piątkę dzieci, ojciec zarabia 2,5 tysiąca złotych czy 2, matka jest bezrobotna i trzeba z tego wykarmić pięć gęb. Nie mówmy o tym, że
@Myyychaal_1997: Mówiąc krótko to jest cyrk, tylko taki w którym siedzisz i sie zastanawiasz po #!$%@? to w ogole ogladasz skoro ani to zabawne, ani ciekawe, a w temacie logiki to lepiej tego nie ruszać bo świadomość zacznie wywoływać dyskomfort. Taka troche paranoja, bo w sumie oczekiwac od takiej osoby ludzkich zachowan, to tak jakby oczekiwac wywodów na temat fizyki kwantowej od kogos kto uwaza ze przedmioty spadaja bo sa u
@Myyychaal_1997: spoko niech maja ta urojona wielka presje. Zmarnowali swoje szanse. Za rok czy dwa z takim olewatorskim podejsciem bedzie trzeba wrocic do jakiejs pracy bo z yt beda grosze.
Niech se siedzi na tym śmierdzącym strychu z kotami, ich pchłami i pasożytami i zbiera kocie kupska oglądając po raz milionowy Harrego Pottera. Dzień swistaka.
@Myyychaal_1997: Takie pytanie po co przeglądasz jej Insta? Czym mniej tam zaglądasz tym ma mniejsze zasięgi, stara ekipa się skończyło to dajesz wszędzie unsubki i tyle nie nabijaj niepotrzebnie wyświetleń xd
Pitubule zagryzają dzieci a te sikają na podłogę, ot taki urok


@Myyychaal_1997: mnie ciekawi jak dzieci to komentuja. Oni wszyscy poza Patecem mieli generyczny kontent, na poczatku zdarzaly sie spoko odcinki EKIPY z wysilkiem, np minimajk + proca. Później czym dłużej to friz też został klockiem z nudami.

Ale pewnie teraz każdy tak objawiony jak wykopki, nawet dzieci z tiktoka, że to generyczne tresci xDD A generyczne tresci od Friza pewnie