Wpis z mikrobloga

@Vadzior: Tryb ironman to gra z nałożeniem na siebie własnych ograniczeń w stylu nie korzystanie z marketu, nie handlowanie z innymi graczami którzy tez nie grają tak jak ty, nie podnoszenie rzeczy których sam nie wylocisz z mobkow itd niektórzy nakładają na siebie tak jak ja dodatkowo tylko online skilling. Niedawno zacząłem (22lvl) i w sumie dobicie 100lvl samemu zdobywając eq jest o wiele cięższe ale i satysfakcjonujące. Szukam kogoś kto
@vvorgutto: Ja bez pośpiechu gram na securce od 2008 roku. Ale na siłę nie nakładam sobie żadnych ograniczeń. Nie kupuje np. exp boostów, ale coiny wydaje na inne rzeczy np. kartki które używam do hunting tasków. No i tak sobie klepie te taski i zbieram punkty. To w sumie nic nie daje (pkt można zmienić na outfit, mounta i jakieś ozdoby + achievementy) ale taki sobie cel postawiłem.
@vvorgutto: ja wbiłem 150 eka na Damorze i znudziła mi się gra z tc, full imbu od low lvla i full eq na dany lvl od buta. Zrobiłem paladyna na Olimie i gram sobie takiego leciutkiego Ironmana, char niewyskillowany, bez sprzedawania tc i bez kupowania exercise itemów. Z marketu korzystam bo to już by była przesada imo xD i tak samemu muszę kombinować i profitować i to daje o wiele wiekszą