Wpis z mikrobloga

@krisip: ja miałem 4 lata jak był zamach, ale ostro przyswoiłem temat wraz z teoriami spiskowymi. Dla mnie ciężki wybór jednak. Wojna na Ukrainie chyba nie bardzo obchodzi Europę Zachodnią i USA. Oczywiście z punktu przeciętnego obywatela. U nas w sumie też już cisza.
@Roksanos: Chyba jednak wtc, przynajmniej na razie z perspektywy czasu bo to jednak wywróciło wszystko do góry nogami. Ameryka zaczęła się dozbrajać kilka krajów zostało zaatakowanych, wzrosły wydatki na wojsko w całym NATO, korporacje urosły w potęgę,kompletnie zmieniono procedury antyterrorystyczne na całym świecie, islam zyskał znacznie gorszy pijar nawet wśród państw tradycyjnie muzułmańskich.
@Roksanos WTC wydaje mi się było większym szokiem dla świata, bo jednak nikt się nie spodziewał. Dla mnie osobiście bardziej przejęłam się obecną wojną, chociaż bardzo dobrze pamiętam czas wojny w Kosowie. Pamiętam że wróciłam ze znajomymi z roku z gór i siedzieliśmy przez tv z piwkiem, jakieś takie nierealne to było, jak film
@Roksanos: oczywiście ze inwazja na Ukrainę, bo XXI wiek zaczął się dopiero po WTC. Kalendarz to tylko umowna forma, bieg nadają wydarzenia.

Tak samo, jak XX wiek zaczął się dopiero w 1914 roku