Wpis z mikrobloga

Mirki kochane, sprawa jest. Poszukuję dla koleżanki tego oto zeszytu ćwiczeń wydanego w k**wa 1996 r.

Bo rozumiem, że nie ma nowszej literatury przedmiotowej XD Jak znam życie to pewnie z samą autorką ma zajęcia bo sporo tej cudnej śmietanki akademickiej Wrocławia dorabia na starość na WSB.

Podręcznik znalazłem na docer, ćwiczeń nie mogę znaleźć. Może ktoś ma jakiś ciekawy sposób. A może ktoś też to miał czy na UE czy WSB, więc zawołam cały #wroclaw

#pytanie #kiciochpyta #ekonomia #uewroclaw
marfi - Mirki kochane, sprawa jest. Poszukuję dla koleżanki tego oto zeszytu ćwiczeń ...

źródło: comment_1665776268ZmbdCsCCkrlkvskympccUx.jpg

Pobierz
  • 11
@wizard3: ooo, dobrze rozumiem, że to jest taka jakby ewidencja online biblioteki UE ? Nie może być, że aż tak nowoczesne zastosowanie w polskim szkolnictwie wyższym. Akurat brat zaczął studia tam to zaraz mu podeślę żeby zarezerwował
@hipotrofia: o matko, kopanie się po grupach na fb z ich upośledzonym do granic pozycjonowanie treści to już jej zostawię. Z tego co w ogóle zrozumiałem to właśnie taka panika bo ta baba pierwszy raz rok jest na WSB i zrobiła wrażenie siekiery na pierwszoroczniakach zaocznych i jeszcze wyskoczyła im z podręcznikiem jak tam dosłownie każdy prezentacje, skrypty i listy zadań bo na WSB zdalnie na jeden przedmiot masz 4-5 zjazdów
@marfi: To jest katalog do rezerwacji i sprawdzania książek z zasobów biblioteki. Dodatkowo umożliwia on pobieranie różnych artykułów/prac wydanych w czasopismach. Jak coś to do biblioteki mogą się też zapisywać osoby z zewnątrz.
@marfi: no #!$%@? jest xd a co do grupek to wiem że to rak ogólnie, ale serio jak się dołączył do takich najbardziej ogólnych grup że poprzedni rocznik tego kierunku na UE i wejdzie w zakładkę z plikami to może da się znaleźć. Ogólnie to to jest teraz must have takie materiały z zeszłych lat