Wpis z mikrobloga

Wie ktos na co mozna wydawac kase z Edenred? [albo mozna wgl ustalic gdzie ta karta dziala?]

W sumie mam dwie karty:
Jedna co mi dorzucaja kase co miesiac [zamiast multisport] i ja mam fizycznie ale ma napisane ze valid do konca tego roku.
Jedna wirtualna na ktorej jej stala kwota

Niby to mastercard bo ma te dwa kółka na sobie (nie wiem co to znaczy) i kiedys probowalem uzyc online w empik aby kupic ksiazki [wiadomo nieoplacalne bo sa lepsze sklepy z ksiazkami ale zalozylem ze tam musi dzialac] ale nie dzialala.

#praca #pracbaza #edenred #korposwiat
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rasteris: no dokladnie ciezka sprawa, na podstawie researchu wynikalo ze na empik poeinno działać ale nie działa. Wiec wole spytać, a nie opierać sie na danych sprzed ilus lat których poprawnosc nie jest sprawdzona.

Wychodze z założenia ze sam edenred powinien prowadzić dziennik aktywnosci aktuaizwany do tygodnia wstecz z tym w jakich sklepach odbywały sie transakcje w poprzednim tygodniu/miesiscu i moga to publikowac.
@bakcylionik: Sport i Kultura

Mozna nia placic wszedzie za obrazkiem ponizej


@bakcylionik: Jakbys mial wiecej IQ (mniej wyzywal ludzi od idiotow jak nie rozumiesz o co chodzi) to zalapalbys ze w przykladzie ktory lamie twoja teze podalem dwa wazne aspekty:
- platnosc online [w Empik]
- próba zakupu książek

Jakbys cokolwiek wiedział to bys ogarnął, że w Empiku/stacjonarnych księgarniach nie kupuje się ksiązek bo są one zniszczone, więc nawet próba
@bakcylionik: Idąc dalej, mój telefon nie obsługuje NFC, więc nie dodam jej do mojej aplikacji z kartami. No ale wykopki wiedzą lepiej o co chodzi xD jestem otoczony jakąś aurą nadludzkiej perswazji, że czułeś się zobowiązany do odpowiedzi? Ja rozumiem, że Edenred napisze wszedzie zamiast realistycznie prowadzić statystykę (i ją pokazać), że ich kartą da się płacić wszędzie, jest najlepsza, najwygodniejsza ale to nie pomaga z moim problemem.
@bakcylionik: pluje mi w twarz w porównaniu do ludzi co zarabiają najniższą krajową i nie dostają nic. Ja dostaje poza moją pensją dodatkowe X zł, które jest wliczone w koszta, oczywiście oficjalnie to dodatkowe X powyżej kwoty brutto na umowie.

I jak mam sytuację, że kupuje książki (czy inne rzeczy, cokolwiek da się kupić), no i mam to X zł, które jest wiadomo w jakiś sposób ograniczone. Ale jeśli udaje mi
@bakcylionik: ale to nie ma znaczenia dlaczego mi to dają. Co ma znaczenie, że po jakimś czasie mam jednak na niej fundusze, a i tak kupuje różne rzeczy jak książki, ktoś chodzi do opery, teatru, kina. To czemu nie łączyć tych rzeczy? XD

Ja nie mieszkam Bliesko-Białej więc nie mam takich problemów :P
@bakcylionik: ale to jest klasyka, luxmed tez nie wiem co mam i co moge xD pewnie specjalnie to robia aby ludzie nie wykorzystywali granic mozliwosci, natomiast czasem wyskakuje ze jest w pakiecie wiec jak mam potrzebe to sprawdzam czy moge wyklikac
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NewBlueSky: a to nie dostales papieru do podpisania i planu do wybrania w luxmedzie? Koles, dzial HR w poniedzialek i wtacasz z odpowiedziami albo utrzymuje moje slowa: mentalne podlasie + poziom przedszkolaka.
@bakcylionik: dostalem ale to plik pdf, ktory jest zlozeniem jakichs elementow [ tak jakby byly wszystkie dostepne albo to było zlozenie jakichs specyficznych rzeczy]

Przyznam ze nie do konca sie tym interesowalem bo dopiero po okresie probnym stawalo sie aktywne. Zreszta pozniej tez nie tylko teraz mi sie przypomniala ta karta bo ma 12/22 jako date zakonczenia. A nie chce byc zmuszonym na ostatnia chwile szukac dyspozycji tej kwoty i wydawac