Wpis z mikrobloga

Właśnie dokonala żywota moja pierwsza para butów gorskich. Kilkanaście lat razem. Setki kilometrów szlaków. W ostatnia podróż wybrały się ze mną na Smerek. Na dół dotarły już martwe. Żegnajcie buciki. To był piękny zwiazek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gory #ostatniepozegnanie #buty #zalesie
WiesniakzPowolania - Właśnie dokonala żywota moja pierwsza para butów gorskich. Kilka...

źródło: comment_1665814342EZZcLIgA0fOdZLT8DOOz06.jpg

Pobierz
  • 45
@Nikczemny nie ma reguły. Nie ma tez jednych butow do wszystkich zastosowan. Nie wiem czy chcesz chodzic wygodnie po Beskidach, Tatrach czy Alpach, latem czy zimą. Najwazniejsze zeby but pasowal do stopy, bo stopy sa rozne i buty sa rozne. Poczytaj troche na forach, tutaj na wykopie tez sporo osob opiniuje i zadaje takie same pytania.
Jak chcesz kupic buty na lata to jest co poczytac w temacie i najpierw zacznij od
@WiesniakzPowolania: Miałem te same. Kupione w Sports Direct w promocji za jakieś śmieszne pieniądze (100zł?). Najlepsze buty ever. Dobre parę lat towarzyszyły mi. Intensywnie użytkowane latem i zimą na pieszych maratonach. Szukałem kiedyś w necie nowych kiedy stare wyzionely ducha. Nieosiągalne.