Wpis z mikrobloga

Przeglądając facebookowego walla natrafiłam na reklamę jednego z artykułów kobiecego, jak można się domyśleć po nazwie, portalu. Jednak artykuł, który mówi o tym że starsi panowie wolą młodsze kobiety, tak zdenerwował i uraził pozostałe, że zaczynam podejrzewać że artykuł napisał mężczyzna i to mocny troll… Kilka komentarzy na dole
#logikarozowychpaskow #heheszki #zwiazki
Caryca_polska - Przeglądając facebookowego walla natrafiłam na reklamę jednego z arty...

źródło: comment_1665816854OqCT35Wp6TsmtN1y6jwMlH.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Caryca_polska: @Iskaryota: i to jest w sumie bardzo zabawne zachowanie.

Z jednej strony, jako młode licealistki, maturzystki to Doroty, Heleny, Anny, itd. z uśmiechem ładowały swoje dupy do samochodów takich "Adamów".

Część z nich, robiąc karierę zamiast budować rodzinę szuka sobie "fuck-boya" - ona około 40 lat z kasą, on młody 20 paroletni byczek.

I zarówno pierwszy i drugi stan, ma rację bytu i jest wychwalany, broniony przez takie kobiety.
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: oj wejdź trochę w skórę tych płaczących Marzen. Pospinane, sfrustrowane, przeglądają fejsa z nudów bo partner też już je średnio interesuje i bach, taka wiadomość, że skończył się już okres przydatności. Można się zagotować. Każdy odsunięty od matrymonialnego stołu tak się zachowuje, deprecjonując świat do którego już nie należy.

@JaTuTylkoOgladamObrazki: Wiem o tym, dlatego trochę ironizuję ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Caryca_polska: pisałem wczoraj, że trzydziestoletnie kobiety toi już raczej odrzuty, to forumowe feministki też miały szał macic.
A dzień później artykuł, że starsi wybierają młodsze. No ciekawe dlaczego?
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: nigdy nie zrozumiem, czemu ludzie kłócą się na temat swoich prywatnych preferencji. Jak to mówią: jeden lubi czekoladę, a drugi jak mu stopy śmierdzą.
Masz racje, o ile jest to legalne (chociaż to tez tak nie do końca, bo w niektórych krajach ślub z 12-latka jest normalny), o ile nie krzywdzi to nikogo, to nie wiem czemu się czepiać że jedna woli brunetów, a drugi młodsze ¯\_(ツ)_/¯ chociaż przyznam, ze
  • Odpowiedz
@Caryca_polska: ja pamiętam czasy jeszcze jak to bylo promowane i wręcz leciały artykuły jeden za drugim zachęcając młodych facetów do tego by nie bali się wchodzić w związki z dojrzałymi kobietami (starszymi).

Oczywiście jako wzór takiej relacji był wtedy stawiany związek Demi Moore z Ashtonem Kutcherem. xD

To był taki złoty orgazm dla samotnych albo bojących się samotności kobiet w wieku około 40tki, które liczyły na wielką miłość ze strony młodego
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: a i tak ostatecznie Ashton odszedł i założył rodzinę z młodszą. Heidi Klum też ma dużo młodszego męża, moja kuzynka ma znów starszego o 20lat… już sama nie wiem czy prują się o samą różnice wieku, czy że chłop ma wymagania. Każdy wymagania jakieś ma, nie każdy może sobie pozwolić aby się ich trzymać
  • Odpowiedz
@Caryca_polska: myślę, że chodzi o wymagania.

Bo jakiekolwiek wymagania by facet nie miał to zaraz jest pełno srania się o to, że jak on śmie mieć wymagania.

Np. gość który jest kulturystą - no raczej takim zawodnikiem sportów sylwetkowych, bo tutaj specjalnego szprycowania się nie ma.
Stwierdził, że no jak ma mieć dziewczynę to wolałby wysportowaną, co dba o zdrowie i uprawia sport.

No nie zesrały się femonoidy o to? xD
  • Odpowiedz
@Caryca_polska:

Problemem jest według mnie to, że facet osiągnie wiek 40 lat, jego żona ma 35, mają dzieci, ale facetowi odkleja się klepka i nagle cyk leci na młodsze, chce rozwodu z żoną mimo że dbała o siebie, zajmowała się domem, dziećmi, pracowała, pomagała mężowi, tylko dlatego, że "jest za stara" i to co budowali wspólnie idzie się ebać. A czy nowa młodsza kochanka coś robi? Tu różnie bywa ¯\_(ツ)_/¯

Czasem
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

tylko dlatego, że "jest za stara"

Praktycznie nigdy nie tylko dlatego. Jej wiek właściwie jest zazwyczaj najmniej istotny w tym momencie. Najczęściej chodzi o to co się nazbierało przez lata. Facet w tym wieku bardziej myśli o swoim wieku i upływie czasu niż o tym, że żona ma "już" 35 lat.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: swoją drogą, jestem ogromnie ciekawa jak ten trend będzie wyglądał za 10lat. Może to oklepany tekst, ale na prawdę, ja (moje koleżanki zresztą też) w wieku 28lat wyglądam młodziej niż obecne 22-24latki, które na instagramie teraz mają miliony wielbicieli i chyba jedyne czego mają więcej, to plastiku w twarzy. Za 10lat może przekornie okazać się, że żona lepsza od młodszej kochanki xd
  • Odpowiedz