Wpis z mikrobloga

@RiverStar: W zabce?
Panie zgadnij co mozna kupic w biedronce o 5:50 rano?

Czekam az kumpel po mnie podjedzie do roboty to se ide po jakas zapiekanke. Normalnie to nie chodze do biedry no ale o tej porze to ciezko inaczej. A biedre mam zaraz kolo domu.

Panie mozna wszystko. Koles pol litra, 4 piwa, kilka paczkowanych wedlin, serow, jakies czipsy itp. Pelny koszyk.
Koles za mna 4 piwa i malpka.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

kiedyś miałem koło chaty Tesco całodobowe, to był dopiero kosmos. Mogłeś o trzeciej w nocy kupić chleb, masło, film na DVD, kołpak do auta i deskę sedesową.


@fastmotion: No i spoko. Fajnie. Mi to nie przeszkadza. Tylko co trzeba miec w glowie zeby o 5:50 robic zakupy "na pelny koszyk"?

Mi tam odpowiada ze jest tak wczesnie rano otwarte bo se kupie zarcie do roboty. Ale pelny koszyk?
No i spoko. Fajnie. Mi to nie przeszkadza. Tylko co trzeba miec w glowie zeby o 5:50 robic zakupy "na pelny koszyk"?


@gorzki99: Ludzie w różnych godzinach pracują, może jeszcze jest przed snem, może robi po 12h i wie, że jak rano nie zrobi zakupów, to po powrocie tym bardziej. Ba! Może ma wolne i to czy śpi 22:00-6:00 czy 7:00-15:00 nie ma znaczenia. Czasem jak miałem dłuższe wolne zdarzało mi
@Rzuku: iras ja to wszystko rozumiem. Pewno i nie uwierzysz bo niby dlaczego bys ial. Baba z koszykiem pelnym chemii za uja juz nie pracuje (nie ten wiek). Kiedys pracowale na zmianiy to akupy robilem o roznych porach. Tylko ze ja nie mam 60+lat
No nic nie zrobisz z tym ze mnie nie przekonasz ze trzeba o 5:50 robic zakupy jak sie ma caly dzien :P
@gorzki99: No, że trzeba to bym nie powiedział, ale jak to mówią "koguty budzą ludzi do pracy, a starzy ludzie budzą koguty"- spora część z nich wstaje o 4:00, bo przez lata wyprawcowali sobie rutynę i korzystają z jeszcze pełnych półek, czasem świeżego pieczywa (zależy o której się u Ciebie w Biedrze robi) i małego ruchu, nie widzę w tym nic dziwnego
¯_(ツ)_/¯